Випуск від 05.12.2018 (22:00) | 06.12.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 05.12.2018 (17:30)

Поранені ноги й травмовані руки. В такому стані ті троє полонених українських моряків, які після атаки Росії одразу потрапили до шпиталю.

Найбільша за останні 5 років загроза повномасштабної війни. Така ситуація, на думку Головнокомандувача Збройних сил Віктора Муженка — нині в Україні. Учора він оприлюднив світлини з супутника, що доводять — Росія активно употужнює бойову готовність поряд кордонів з Україною.

Буде тільки болючіше. Американський держдеп уже відверто погрожує Росії. Якщо та не відпустить полонених українських моряків. Адже, на думку спец-представника США з питань України Курта Волкера, їх затримали незаконно і в нейтральних водах. А в НАТО вже заявили — вони употужнюють свою присутність у Чорному морі.

Американський ультиматум — Москві. Росії дали рівно два місяці, аби та припинила порушувати угоду про ракети малої та середньої дальності. Інакше США — вибудуть з цієї угоди. Так заявив держсекретар США Майк Помпео — на саміті НАТО.

Більше діяти. Петро Порошенко закликав світову спільноту посилити санкції проти Росії. Про це він розповів у інтерв’ю відомій агенції Блумберг. Порошенко зазначив — слова підтримки дуже важливі. Проте, самою лише риторикою Росії не спинити. Порошенко зазначив — уже нині РФ збільшила військо на кордоні із Україною втричі. А тому, щоб запобігти черговому витку агресії —потрібно посилити співпрацю між Україною й НАТО.

Ледь не спалив живцем. На Кіровоградщині ображений сусід кинув коктейлем Молотова в хату військового. Чоловіка не було вдома, однак всередині саме перебувала дружина і їхня 5-ти річна донька. Будинок спалахнув умить. Обидві дивом встигли вискочити, але дістали страшні опіки тіла.

Вовчий терор. На Тернопіллі дикі звірі закрадаються до хат і кидаються на людей. За минулі вихідні до пащ хижаків потрапило двоє чоловіків, один із численними ранами в лікарні. Мисливці кажуть, вовків зо два десятки. Їм не вистачає їжі, тож вони спочатку шматували свійських тварин, а тепер влаштували полювання на людей.

Спеціальні доріжки для слабо-зрячих і пандуси під правильним кутом. В Україні запровадять нові норми. Вони будуть обов’язкові для всіх забудовників.

Собор — за десять днів. Сьогодні Президент Петро Порошенко – назвав день і місце об’єднавчого собору. Там буде Обрано голову незалежної автокефальної церкви, який і зможе отримати для України Томос. Відбудеться собор 15-го грудня, у церковній візитівці України — Софії Київській.

Ми продовжуємо серію спец-репортажів Марії Малевської з Арктики. Про місце на краю світу, де земля норвезька, поселення — російські, а робочі руки — українські. В сьогоднішній серії «Холодного миру» — законсервоване арктичне селище Піраміда. Життя в якому для Росії — підтримують українці. За головного там —волинянин, а його права рука — фанат футбольного клубу «Шахтар» з Горлівки, який вірить — що його команда — ще повернеться до Донецька.

Пробилися до омріяної землі. 400 нелегалів із Гондурасу — дісталися до США й попросили притулку.

Ніяк їм не вгодять. Французькі мітингарі — не планують припиняти акцій.

І вже готові результати вашого голосування у Телепорталі. Чи вірите Ви, що НАТО захистить Україну? І ось як ви відповіли: так, вважають, на НАТО вся надія — 24 % глядачів; ні, певні, надія тільки на себе — 63 % глядачів; байдуже, бо переконані, що інших захисників усе одно — немає — 13 % глядачів.