Випуск від 06.11.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 05.11.2018 (22:00)

Луценко — йде у відставку. Про це Генпрокурор заявив у Верховній Раді, де звітував про розслідування вбивства Катерини Гандзюк. Саме через цю справу — він хоче полишити свою посаду. Луценко звинуватив активістів і депутатів у піарі, витоку інформації та підриві роботи правоохоронних органів. Заявив, що нині в слідства є 12 підозрюваних у замовленні нападу на активістку Катерину Гандзюк. Одного з них — розсекретили.

Винуватці смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк – обов’язково за це відповідатимуть. У цьому впевнений президент України

За минулу добу — там не було активних зіткнень, але на лінії фронту — так само не стабільно. Російські окупаційні війська — порушили спокій 14 разів. Найбільша вогнЕва активність ворога – була поблизу Павлополя, що на Маріупольському напрямку. Та кількісна перевага обстрілів — традиційно на Донецькому напрямку.

Транспортний колапс у Тернополі. Приватні перевізники – відмовились брати пасажирів і не виїхали на маршрути. Від самого ранку — люди штурмують тролебуси. Дехто дістається на роботу  пішки.

Сміттєвий скандал. На Київщині жителі села Леонівка — виявили на території занедбаної ферми купи непотребу. Мешканці певні — його завезли сюди зі Львова

Добровольцем у 55. Миколаївський письменник та художник — Геннадій Молчанов — цілий рік боронив селище Піски. Він нишком від дружини пішов до військкомату й попросився на службу. Його відрядили до лав 93-ої бригади. Поміж обстрілами на передовій — не полишав малювати і робив нотатки до своєї нової книги. Його роман «Перемир’я» побачив світ — лише за кілька років — після повернення на ротацію.

Він може померти будь-якої миті. Маленький Сашко Ємець — має рідікісну вроджену хворобу, про яку — батьки дізналися, коли малому не було ще й року. Страшні слова лікарів — про пересадження кісткового мозку — вибили в них землю з-під ніг. Відтоді вони почали боротьбу за життя свого сина. У МОЗі їм пообіцяли, що Сашка поставлять у чергу на лікування за кордоном. Але чекати — це лише гаяти час. Вже знайшлася клініка, яка готова зробити операцію. Для цього потрібно понад 5 мільйонів гривень. Це надвелика сума для звичайної родини.

Вона увійшла в топ-100 найвпливовіших жінок Австралії, але в душі почувається українкою. Наталя Суховерська — знана в Австралії лікарка-онкологиня. Її батьки емігрували після Другової світової за кордон. Тож про Україну вона тільки чула. Нині тут буває раз на рік. Нашому Борисові Сачалку — показала клініку з три-де принтерами, на яких друкують протези й розповіла — чи здолає людство рак.