Випуск від 06.12.2018 (17:30) | 06.12.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 05.12.2018 (22:00)

Ціна життя — несплачений чек на сто сорок гривень. У харківському супермаркеті сталася стрілянина. Спершу відвідувач відмовився платити за продукти, накинувся із ножем на працівника держ-охорони. А той — відкрив вогонь. Як наслідок — покупець убитий, поліцейський —ушпиталений із численними пораненнями.

Кір на Львівщині – б’є всі можливі рекорди. Лише за тиждень — в області захворіло 700 людей. Здебільшого це діти, від 5 до 9 років 77% занедужалих — не мають щеплень. У багатьох випадках — перебіг хвороби тяжкий.

Тож – спалах кору в Україні – сьогоднішня тему опитування в Телепорталі. Й хочемо запитати у вас таке:  Чи вакциновані Ви від кору?

Операція – Вільна навігація. Американський флот  – кидає виклик надмірним амбіціям Росії на морі. Есмінець Мак-Кембел проплив безпосередньо біля затоки Петра Великого, де розміщена база російського Тихоокеанського флоту. Таких маневрів – американці не влаштовували — відколи розвалився Союз. США демонструють, що не визнають претензій Москви на терени, що розташовані поза територіальними водами Росії. Це стосується і Японського моря, і всього світу, — заявили в американському флоті.

За минулу добу — окупанти порушували спокій 15 разів. Маємо одного пораненого. Із забороненого 82-го калібру та зенітної системи — ворог стріляв у оборонців Хутора Вільний — на Луганському напрямку. На Донецькому найгарячіше було біля Опитного. Там окупаційні війська – гатили із мінометів калібру 120-ть міліметрів. Від початку сьогоднішньої доби — в штабі поки не зафіксували жодного обстрілу. А оборонці з самої передової — шлють відео-вітання своїм побратимам із професійним святом.

В окупованому Криму — затримали відомого адвоката Еміля Курбедінова — за пост у Фейсбуці.

Кінець дружбі. Договір про дружбу й співпрацю між Україною та Росією — не буде подовжено. 277 депутатів проголосували за це рішення сьогодні у Верховній Раді. Цей законопроект — ініціатива Президента. Щодесять років — таку угоду перепідписували. Проте тепер Україна — вирішила це спинити. Попередній документ втрачає чинність уже 1 квітня наступного року. Достроково цей договір — вирішили не скасовувати, аби Росія не мала приводу заявити, що вона не визнає одностороннього припинення.

Перевірки — проти холодних батарей. Столичні посадовці пішли в рейд по домівках киян, аби дізнатися, чи там тепло. Адже з початком опалювального сезону — назбиралося багато скарг від людей. Чи допомагають ці перевірки? За роботою комісій спостерігала Емма Антонюк.

Ще один українець — із залізним серцем. 41-річному Денису Волкову — вживили штучний механізм, аби він змін дочекатися пересадки органу. І хоч у нас є ухвалений закон про трансплантацію, прогресу поки мало. Досі немає потрібних підзаконних актів та електронної бази даних ймовірних донорів. Тож лікарі поки імплантують пацієнтам механічні серця і готують їх на трансплантацію до сусідньої Білорусі. Анастасія Єчкалова детальніше.

Здорожчання пального — скасовується. Французький уряд — іде на нові поступки мітингарям.

Ми продовжуємо серію спец-репортажів Марії Малевської — з норвезьких володінь в Арктиці, де господарюють росіяни, а працюють — українці. У сьогоднішній серії «Холодного миру» — про те, як журнал найпівнічнішої у світі школи — за тисячі кілометрів від України — привів Авторку спецпроекту — додому. На подвір’я обстріляної російськими градами — української школи.  Герой сюжету — Олексій Скуренок. Його дитинство минуло в Арктиці, юність промайнула у Маріуполі, а вже дорослим — він дістав тяжкі поранення під час артобстрілу рідного міста. Й тепер знає, що буває, коли Росія починає вважати щось за своє.

Третьокласник домігся права — грати в сніжки. В американському місті Сиверенс — скасували заборону, чинну понад століття.