Випуск від 06.12.2018 (22:00) | 06.12.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 06.12.2018 (17:30)

Вмерти за 140 гривень. У харківському супермаркеті застрелили покупця. Чоловік, набравши продуктів, походжав торговельною залою й тут таки їх споживав. А коли дійшов до каси — платити відмовився. В конфлікт втрутилися охоронці. Чоловік дістав ножа й ледь не зарізав одного з-поміж них. Тоді працівник держохорони почав стріляти.

Кір на Львівщині – б’є всі можливі рекорди. Лише за тиждень — в області захворіло 700 людей. Здебільшого це діти, від 5 до 9 років. 77%  занедужалих — не мають щеплень. У багатьох випадках — перебіг хвороби тяжкий.

Операція — Вільна навігація. Американський флот — кидає виклик надмірним амбіціям Росії на морі.

Там за минулу добу — бойовики порушували спокій 15 разів. Один український воїн дістав поранення. Із забороненого 82-го калібру та зенітної системи — терористи поціляли оборонців Хутора Вільний — на Луганському напрямку. На Донецькому — найгарячіше було біля Опитного. Там — гатили із мінометів калібру 120 міліметрів. Від початку сьогоднішньої доби — нарахували 3 обстріли. І знову було використане заборонене озброєння.

Договір про дружбу й співпрацю між Україною та Росією – не буде подовжено. 277 депутатів проголосували за це рішення сьогодні у Верховній Раді. Цей законопроект — ініціатива Президента. Що-десять років — таку угоду перепідписували. Проте тепер Україна — вирішила це спинити. Попередній документ втрачає чинність уже 1 квітня наступного року. Достроково цей договір — вирішили не скасовувати, аби Росія не мала приводу заявити, що вона не визнає одностороннього припинення.

Старі проблеми старих труб. У столиці — на зимові рейди виходять урядники. Як і щороку — вони уважно перевіряють, чи тепло у квартирах. І, як і щороку — тепло не всюди. Порепані комунікації, не енергоощадні матеріали й часто — байдужі комунальники.

В окупованому Криму — затримали відомого адвоката Еміля Курбедінова — за пост у Фейсбуці.

В Україні забилося ще одне металеве серце. 41-річному Денисові Волкову — вживили штучний механізм, аби він дочекався пересадження органа. Його відправлять на операцію в Білорусь, бо в Україні, хоч і можна це робити за законом, але насправді — нічого не діє. Бракує підзаконних актів та електронної бази даних імовірних донорів. Тож талановиті медики можуть рятувати життя українців, але їм — не дають.

І вже готові результати вашого голосування у Телепорталі. Чи вакциновані Ви від кору? І ось як ви відповіли:  Так, аякже — вакциновані — 64 % глядачів; ні, бо не вірять у вакцинацію — 23 %; ні, не вакциновані, але планують — 13 % глядачів.

Торжество сніжного правосуддя. Третьокласник домігся права — гратися в сніжки. В американському місті Сиверенс — скасували заборону, чинну понад століття.

Здорожчання пального — скасовується. Французький уряд — іде на нові поступки мітингарям.

Заклякли в холодному мирі. Ми продовжуємо серію спец-репортажів Марії Малевської — з норвезьких володінь у Арктиці, де господарюють росіяни, а працюють — українці. У сьогоднішній серії — про те, як журнал найпівнічнішої у світі школи — за тисячі кілометрів від України — привів Авторку спецпроекту — додому. На подвір’я обстріляної російськими градами — української школи в Маріуполі.