Випуск від 07.11.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 06.11.2018 (22:00)

Мітинг євро-бляхерів. Водії машин із закордонними номерами — заблокували сьогодні урядовий квартал. Вони вимагали від депутатів дешевого розмитнення для своїх автівок, які завезли з Європи через схеми й без податку. А тепер хочуть, аби всім пробачили й дозволили сплатити невеличкі штрафи.

Тему легалізації «євро-блях» — ми сьогодні виносимо на голосування в Телепортал. І питання звучить так: Що робити з «євро-бляхами?

Сатанинські зусилля. Так називає дії РПЦ — один із митрополитів Вселенського патріархату.

Російській церкві — нічого робити в Україні. Петро Порошенко — закликав її представників — повертатися додому.

Відносно тихою була — минула доба на Донбасі. В зоні бойових дій — відбулося лише 10 обстрілів у бік українських позицій. Під час них бойовики здебільшого застосовували гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю.

У Херсоні поховали Катерину Гандзюк, активістку та радницю міського голови. Вона померла минулої неділі, не переживши наслідків замаху на її життя.

Жодної квитанції про штраф на лобовому склі. Та евакуатор, аби тільки налякати. Вікна вирішили перевірити — чи дотримують водії нових правил паркування, які чинні понад місяць, і головне – як реагує поліція на таких порушників. Нагадаю, наприкінці вересня — автівки, які заважали, показово прибирали зі смуг громадського транспорту, а водіїв – штрафували.

Нелегальна міграція, наркотрафік та контрабанда – головні питання цьогорічної зустрічі – прикордонних служб країн Чорноморського регіону.

Дивилася, як діти ходять в туалет і скидала штани з Учня, аби принизити перед усім класом. На Хмельниччині вчительку викрили в знущаннях з дітей. Спершу про це — в соцмережах — написала мама однієї дівчинки, яка вчиться в 3-му класі. А згодом – знайшлися й інші батьки, які підвередили негідну поведінку педагога. Наш Артем Сорокін побував місті Волочиськ, де стався цей інцидент.

Надто крихітні, щоб вижити без допомоги. Щороку майже 20 тисяч малят — народжуються передчасно. І це тільки в Україні. Діток з екстремальна низькою вагою — дуже складно врятувати. Але вітчизняні лікарі — вже навчились виходжувати крихіток, що не важать і пів кілограма. Медики певнять — новітнє обладнання, це лише пів справи. Насамперед – важливі підготовлені спеціалісти.