Випуск від 08.10.2018 (17:30) | 08.10.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 05.10.2018 (22:00)

Радари — повернулися. Від сьогодні патрульні ловлять порушників на дорогах — за допомогою приладів, що вимірюють швидкість. Такими колись користувалися ще даївці. Щоправда, цьогО тижня водіїв не каратимуть, а лише попереджатимуть. А вже від 15-го жовтня за перевищення швидкості — доведеться сплатити штраф.

Отже, поліція камерами фіксуватиме кожне перевищення швидкості на дорозі. Це і є сьогодні темою опитування в Телепорталі. Чи готові Ви їздити 50 кілометрів на годину по місту?

Перевищення швидкості і смерть двадцятьох людей. Моторошна ДТП весільного кортежу.

В Одесі затримали п’ятьох підозрюваних у обстрілі активіста «Автомайдану Одеси». На Андрія Іванова напали вночі проти неділі. Він був у автомобілі й тоді саме спинився біля світлофора.

У зоні бойових дій — без загиблих. Проте напруга на фронті — не меншає. Протягом минулої доби  окупанти 27 разів гатили в бік українських позицій.

Війна — в ритмі танго. У перервах між обстрілами — він підносив бойовий дух побратимам танцями. А тепер, коли повернувся з війни — навчає танго вже ветеранів. Бо знає як важливо повертатися з війни не лише тілом, а й духом. Відсьогодні у «Вікнах» Артем Сорокін починає ділитися історіями «запрошених з війни». Перший сюжет  про ветерана й засновника школи аргентинського танго — Олексія Гаврися.

Спалах кору на Прикарпатті. Там, у селищі Петранці через велику кількість хворих дітей — зачинили школу. Протягом останніх двох тижнів у навчальному закладі на кір занедужало понад пів сотні учнів.

Якщо скласти докупи діагнози чоловіків і жінок, то саме рак кишківника нині лідирує в Європі серед онко-захворювань. Пухлини з’являються переважно після 40-ка років. Сама ж хвороба довго триває непомітно. І якщо в Німеччині медичне страхування зобов’язує громадян перевірятися, то в українців — злоякісні пухлини кишківника виявляють уже на пізніх стадіях. Та в Інституті раку —навчилися повертати до життя навіть, здавалося б, безнадійних пацієнтів.

Кожен робив це вперше. З таким гаслом учора в столиці відбувся масштабний марафон. Участь взяло понад 12 тисяч людей. Долали різні дистанції — 5, 20 і навіть 40 кілометрів. Серед бігунів — були й доброчинці. Кажуть — це слушна змога привернути увагу до тих, хто потребує допомоги.

Самознищення шедевра. Картина за мільйон 400 тисяч доларів сама себе покраяла. Дивовижний інцидент стався просто на аукціоні Сотбіс. Стартова ціна картини «Дівчинка з кулькою» — підскочила вп’ятеро. Щойно визначився переможець аукціону — полотно почало перетворюватися на дрібні смужки. Таємницю самознищення «Дівчинки з кулькою» — згодом розповів сам художник. Виявляється, він вмонтував у раму — шредер із лезами. На той випадок, якщо його картину — виставлять на аукціон.