Випуск від 08.10.2018 (22:00) | 08.10.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 08.10.2018 (17:30)

Скидайте швидкість. Після трирічної перерви — на дороги повернулися радари. Трукамами колись користувалися ще даївці. Однак перший тиждень поки спинятимуть лише, щоб попередити. А от уже від 15-го жовтня візьмуться штрафувати. Скільки коштуватиме перевищення швидкості й скільки водіїв піймалося першого дня?

А от у США через перевищення швидкості — загинуло двадцятеро пасажирів весільного кортежу. Просто моторошна ДТП сталася в штаті Нью-Йорк.

Голова Інтерполу — зробився героєм справжньої детективної історії. Китайська влада заарештувала його, звинувативши в корупції.

Схопили стрільців. В Одесі затримали п’ятьох підозрюваних у обстрілі активіста «Автомайдану Одеси». На Андрія Іванова — напали вночі проти неділі. Він був у автомобілі й тоді саме спинився біля світлофора.

Спалах кору на Прикарпатті. Там, у селищі Петранці, через велику кількість хворих дітей, зачинили школу. Протягом останніх двох тижнів у навчальному закладі на кір занедужало понад пів сотні учнів.

Операція з мінімальною кров’ю й через мінімальний розріз. В інституті раку роблять унікальні операції з видалення пухлин у кишківнику. Ця онко-недуга — найпоширеніша в усій Європі. Хвороба вражає переважно після 40-ка років. І довго лишається непомітною. В українців — злоякісні пухлини кишківника — виявляють уже на пізніх стадіях. Проте, навіть начебто безнадійних пацієнтів в Україні навчилися повертати до життя.

Голод, повені та засухи — просто неминучі. Якщо не уповільнити глобального потепління. До негайних дій закликає ООН.

Майже півтора мільйона доларів  покраялися на шматочки. У Британії самознищився шедевр — картина, вартістю мільйон 400 тисяч доларів.

У зоні бойових дій — без загиблих. Проте напруга на фронті — не меншає. Протягом минулої доби — 27 разів зчиняли вогонь по українських позиціях.

Війна — в ритмі танго. У перервах між обстрілами — він підносив бойовий дух побратимам — танцями. А тепер, коли повернувся з війни — навчає танго вже ветеранів. Бо знає як важливо повертатися з війни не лише тілом, а й духом.

І вже готові результати вашого голосування в Телепорталі.  На запитання: Чи готові Ви їздити 50 кілометрів на годину по місту? Так, бо це адекватна швидкість — відповіли 63 % глядачів; не хочуть так повільно їздити, бо рух ускладниться — 36 % глядачів; байдужі, бо певні — якщо порушать, то заплатять — 1% глядачів.

Побігти — заради доброї справи. Цієї неділі в столиці – масово вправлялися в спорті. На масштабний марафон записалося понад 12 тисяч людей. Не всі, звичайно, долали гігантську дистанцію майже в 42 кілометри. Бігли й 20, і 5 кілометрів. Однак багато хто з учасників заходу, брав участь зі шляхетною метою. Привернути увагу до тих, хто потребує допомоги.