Випуск від 08.11.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 07.11.2018 (22:00)

Парламентарі легалізували євробляхи. В Раді сьогодні проголосували за закон, що зменшує акцизи на розмитнення автомобілів з іноземними номерами. Й поки депутати голосували — під стінами парламенту знову зібралися власники євроблях. Як вони відреагували — дізнаємося в Анастасії Єчкалової.

З ножем – на племінника. На Одещині — рідний дядько — ледь не зарізав 12-річного хлопчика. Накинувся на дитину, бо посварився з його матір’ю — своєю рідною сестрою. Хлопчик — стік кров’ю, його вже прооперували. Чоловік, що поранив дитину поки на волі.

Сьогодні відбулося перше засідання тимчасової слідчої комісії — із розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на активістів. Нагадаю, створення цієї комісії — супроводжувалося скандалами в Раді. Генпрокурор навіть звинуватив депутатів — у підриві роботи правоохоронних органів і заявив про відставку. Утім, комісію все-таки створили.

У зоні бойових дій — ворог пожвавився. Обстрілів українських позицій — минулої доби — побільшало вдвічі. Поціляли здебільшого — опорники — на Донецькій ділянці фронту.

В Польщі та країнах Балтії — розпочалися великі військові навчання НАТО. В них беруть участь — сто тисяч солдатів країн-учасниць Альянсу та 5 тисяч одиниць різної техніки. Маневри «Анаконда-2018» відбуваються не лише на суходолі, а й у небі, та в Балтійському морі.

13-ро людей загинули — через стрілянину в барі в Каліфорнії.

У колонії помер найжорстокіший в історії України серійний убивця-педофіл. Серцевий напад — забрав з життя — Сергія Ткача — нелюда, жертвами якого стала більш ніж сотня дівчат і молодих жінок.

Поштові реформи. Міністерство інфраструктури створило законопроект, який кардинально змінює український поштовий зв’язок. Запроваджують нові поняття — «призначений оператор зв’язку» та «універсальна послуга». А це — всі відправлення, які важать щонайбільше 10 кілограмів. Приватні поштові оператори — вбачають у цьому корупційну складову й монополізацію ринку.

Тему якості поштових послуг — ми сьогодні виносимо на голосування в Телепортал. І питання звучить так: Кому Ви довірите свою посилку?

За саботаж — позбавлення ліцензії. У Тернополі приватних перевізників влада змусила вийти на маршрути. Дві доби вони не виїжджали, бо були невдоволені скасуванням тарифу на проїзд у 9 гривень.

У пошуку медиків. В українських лікарнях – бракує медсестер та медбратІв. Подекуди — вакантна аж половина посад. А все тому, що останні кілька років ця професія — серед найменш оплачуваних на ринкові праці. До «Вікон» звернулися з відділення дитячої онкології столичного Інституту раку. Вони просять допомогти знайти їм медичних працівників. Уже тепер заклад не може прийняти всіх тяжкохворих діток, бо просто бракує рук.

У США на виборах до Конгресу — переміг небіжчик. Конгресменом від Невади — став власник мережі борделів, Деніс Хоф, який помер два тижні тому.

3D окуляри, які можуть навчити їздити на машині, віртуальна програма для вивчення історії та розумний робот. Це все розробив українець Андрій Богданович, який мешкає у Сіднеї, і в тамтешньому університеті — творить дива техніки. За те що він впровадив штучний інтелект у навчання — Антона визнали найкращим викладачем Австралії.