Випуск від 09.10.2018 (22:00) | 09.10.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.10.2018 (17:30)

Вночі проти вівторка вибухнув один з-поміж найбільших арсеналів країни. Злетів у повітря склад у селищі Дружба Ічнянського району на Чернігівщини. Пожежа охопила майже сім сотень гектарів арсеналу. На 30 кілометрів довкола закрито повітряний простір. Рух залізничного та автомобільного транспорту — зупинено.

Перевірити всіх, хто мав би охороняти артилерійські склади поблизу Ічні у ніч вибуху. Таке доручення дав Президент Петро Порошенко на зустрічі з силовиками. Він підкреслив, що не хоче бачити покарань заради піару, але очікує негайних результатів розслідування.

Допомога постраждалому регіону. Двадцять дві тони гуманітарної допомоги надіслали сьогодні з Харківщини на Чернігівщину. Харківська область, яка добре знає, що таке вибухи в арсеналах — 10 років тому Лозова та півтора року тому Балаклія.

Навколо селища Дружба — майже спустошені десятки сіл. Із зони лиха на Чернігівщині евакуювали зо 20 тисяч мешканців. Від самого ранку люди сиділи в підвалах та бомбосховищах, а потім автобусами їх масово вивезли до навколишніх населених пунктів.

Четверо поранених бійців і обстріляне мирне селище. В зоні бойових дій — чергове загострення. Від початку минулої доби — на Донбасі українських захисників поціляли 56 разів.

Казав, що був на заробітках у Росії, а насправді — стріляв в українців. На Запоріжжі силовики затримали колишнього командира танкового екіпажу так званої ДНР. Він понад рік воював проти української армії на Донеччині й нещодавно повернувся до рідного села. Саме пив чай, коли його заскочили СБУвці.

Лікар, діджей і підозрюваний у замахові на життя. Міжнародна група розслідувачів встановила особу другого отруйника Скрипалів. Петров — виявився Мішкіним.

Гімн України — ексклюзивно для російського телеефіру. Українські делегати в ПАРЄ заспівали «Ще не вмерла…» на камеру пропагандистів з телеканалу Росія.

Доля української незалежної церкви. Вирішується цими днями в Туреччині. В Стамбулі почалося засідання Вселенського собору. Очікують, що за його результатами — Україні нададуть дозвіл на створення єдиної помісної церкви.

10 та 8 років тюрми — за смерть сина. В Харкові суд урадив покарання для батька та матері трирічного хлопчика, який помер рік тому — від голодного виснаження й тяжких травм. Трагедія сталася восени 2017-го. До лікарні Максимка привезла карета швидкої, яку викликали сусіди. В хлопчика були численні перелами, а важив він — у два з половиною рази менше від норми.

І вже готові результати вашого голосування в Телепорталі. Чи має Україна повністю закрити кордон із Росією? Ви відповіли наступним чином: Так, треба закрити, бо буде безпечніше вважають — 53% глядачів; ні, бо війни не оголошено — переконані 27% глядачів; байдужі, бо вважають, що диверсантів це не зупинить — 20% глядачів.

Ми продовжуємо серіал Артема Сорокіна — Запроси мене з війни. Це підтримка соціального проекту Мінінформполітики, в якому до Дня захисника України — дівчата запрошують хлопців до танцю. Щоби піднести бойовий дух тим, хто ще воює. Та підтримати психологічно тих, хто вже відслужив. Загалом —  участь у заході бере 17-ть пар. І сьогодні у «Вікнах» — історія снайпера Євгена Мєрінова та військової кореспондентки Юлії Кірієнко. Вони зростали в сусідніх будинках, ходили до однієї школи, вчилися в паралельних класах, але познайомилися тільки на війні.