Випуск від 10.10.2018 (17:30) | 10.10.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.10.2018 (22:00)

Під Ічнею вибухає значно рідше. До гасіння пожежі на складах із боєприпасами — долучили авіацію. А територію в зоні лиха — почали звільняти від вибухо-небезпечних предметів.  Подвір’я людей — просто всіяні набоями.

Гуманітарну допомогу для постраждалих мешканців Ічні збирають у Миколаєві. У центрі міста — волонтери напнули намет, куди всі небайдужі зносять теплі речі та харчі. Пункт працює цілодобово.

Гранатою у вікно. До кімнати лідера право-радикального руху «Сі-14» Сергія Мазура — вночі закинули бойову гранату.

До Стамбула прилетіли екзархи. Це представники Вселенського патріархату, які пробули в Україні кілька тижнів. А сьогодні — вони мають звітувати на Синоді щодо українського питання — а саме — створення єдиної помісної церкви.

Вибух на нафтопереробному заводі. Інцидент стався на російському підприємстві в Боснії.

Знайшли за запахом. Поліція штату Кентуккі  затримала сміттєвих втікачів. Так називають в’язнів, які втекли з тюрми — у баках для непотребу. Все було як у гостросюжетному фільмі.

Живуть у тісних клітках та роблять неприродні трюки. Акція «цирк без тварин» — набирає обертів. Зоо-захисники та активісти вимагають від керівництва державного цирку — припинити експлуатацію звірів у своїх виставах. На що самі артисти відповідають — ніякого знущання у цирку немає. Мовляв, про всіх тварин дбають, усіх люблять.

Присутність тварин у цирку — сьогодні і є темою опитування в Телепорталі.

Діти на колінах — з піднятими руками. Це фото спричинило скандал у санаторії на Хмельнничі. Один хлопчик поскаржився батькам — начебто вихователь жорстоко поводиться з дітьми. Щоправда в самому санаторії — все спростовують. А світлина, кажуть, несправжня.

Маємо втрати — в зоні бойових дій. Там знову — загострення. Майже 40 ворожих обстрілів. Потужна артилерія терористів та заборонені міномети — гуркотіли на обох ділянках фронту.

Війна йде, а вони танцюють. У гарячій точці, просто на передових позиціях. Відчайдушний танок воєнної волонтерки з командиром — в самому пеклі протистояння під Авдіївкою — і став прообразом соціального проекту Мінінформполітики «Запроси мене з війни». «Вікна» ж підтримали проект інформаційно та підготували цикл сюжетів про його учасників. Про те, як дівчата запросили хлопців з війни до танцю. Аби всім нагадати про важливість психологічної реабілітації воїнів. Уже цієї п’ятниці, напередодні Дня захисника, 17 пар у бальній залі столичної мерії — поділяться власними історіями.