Випуск від 10.10.2018 (22:00) | 11.10.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 10.10.2018 (17:30)

Пожежу закінчують гасити, вибухи стихають, а мінери — беруться до роботи. Із сіл навколо Дружби на Чернігівщині вантажівками вивозять набої. Вони розлетілися на кілометри від 6-го арсеналу Міноборони, що вибухнув вночі проти вівторка. Попри застереження, люди повертаються до пошкоджених садиб, де городи всіяні скалками.

Снарядом — у вікно. До кімнати лідера право-радикального руху «Сі-14» Сергія Мазура — вночі закинули бойову гранату.

В очікуванні Томосу. До Стамбула на священний синод прибули екзархи, які кілька тижнів працювали в Україні. На синоді представники вселенського патріархату мають розповісти про підготовку Києва до створення єдиної помісної церкви.

Вибух на нафтопереробному заводі. Інцидент стався на російському підприємстві в Боснії.

Втеча із запахом. Поліція штату Кентуккі — затримала сміттєвих втікачів. Так називають в’язнів, які втекли з тюрми — у баках для непотребу. Все було як у гостросюжетному фільмі. Двоє арештантів помітили, що наглядачі гидують перевіряти харчові рештки. Вони сховалися в сміттєвих баках. І щойно їх вивезли за ворота, опинилися на волі.

Ведмеді — в спідничках, активісти — в сльозах. Зоозахисники закликають заборонити виступи тварин у цирку. Переконують — це неприродно. Демонструють відео зі звірами в тісних клітках у столичному цирку. Там, натомість, переконують — ніхто не знущається з тварин, а ті звикли жити в неволі й про них дбають.

Доба ще не скінчилася, а маємо вже двох загиблих воїнів на фронті. На Донецькому напрямкові хлопці виконували завдання й натрапили на ворожу міну. Ще один боєць поранений у околицях Бахмутської траси.

Вона затанцювала просто на передовій. І надихнула на новий соціальний проект. Волонтерка Наталка Прилуцька в гарячій точці, просто в пеклі протистояння під Авдіївкою стала до танцю із командиром. І після цього народилася ідея запросити до танцю інших вояків. Тих, хто вже повернувся й тих, хто воює досі.

Й уже готові результати вашого опитування в Телепорталі. Чи підтримуєте Ви ідею цирку без тварин? Так, у цирку мають працювати лише люди — 52% глядачів; ні, без тварин цирк — не цирк — 37% глядачів; байдужі, бо в цирк не ходять 11 % глядачів.