Випуск від 11.09.2018 (17:30) | 11.09.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 10.09.2018 (22:00)

Учень 8-го класу пробив викладачці голову стільцем і встромив їй у спину ножиці. А все — через погані оцінки в журналі. Постраждалій вже зробили складну операцію. Хлопець, який напав на неї — в шоковому стані. З іншими дітьми в класі працюють психологи, адже все сталося на їхніх очах.

На Київщині тяжкий випадок правця в дитини. 11-річний хлопчик  проколов ногу іржавим цвяхом, а за кілька днів йому почало судомити все тіло. Зараз лікарі в реанімації намагаються полегшити страждання хворої дитини. Щеплення від правця — хлопчик не мав.

Тему вакцинації ми виносимо сьогодні на голосуваня в Телепортал.  Чи вірите Ви у ефективність щеплень?

У вимушеній евакуації нині понад півтисячі мешканців Херсонщини. Люди покинули оселі через отруйні викиди заводу Кримський Титан. Підприємство чаділо останні два тижні. Здебільшого ті, хто полишив рідні стіни — оговтуються в санаторіях Скадовська.

Втрати на фронті. Вчора ввечері загинув боєць 36-ї бригади морської піхоти — Сергій Платонов, 80-го року народження. Загалом за добу двоє поранених.

На Сполучені Штати насувається Флоренс. Цей ураган може стати найпотужнішим за останні 30 років. Швидкість вітру вже сягнула двохсот-двадцяти кілометрів на годину.

Олег Сенцов написав заповіт щодо своїх творів — у разі смерті. Він уже не вірить, що найближчим часом вийде з російської колонії.

Він мав змінити якість українських доріг. Натомість — змінився сам. Позбувся наївних уявлень про те, як в Україні все діє. За рік на посаді очільника Департаменту в Міністерстві інфраструктури — він довідався скільки коштує його крісло, зі скількома мільйонами з нього зазвичай підводяться. Ми продовжуємо серію ексклюзивних інтерв’ю Ольги Кучер — «Вихід».

Голова Верховної ради Андрій Парубій та прем’єр-міністр Володимир Гройсман на форумі Реанімаційного пакета реформ — анонсували, до чого візьметься український парламент найближчим часом.

Школа 21 століття. У селі на Дніпропетровщині з’явилася унікальна сучасна школа та перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр. І це — в одному навчальному закладі. За яскравим фасадом — інноваційне обладнання, сучасні підходи не лише до навчання, а й до відпочинку учнів, та головне — доступність для дітей з особливими потребами.

Вона народилася із серцем назовні. Лікарі казали, що шансів майже немає. Втім, після трьох операцій та дев’яти місяців у лікарні батьки зрештою змогли забрати дівчинку додому.

Грабіжник намагався заволодіти виторгом однієї з крамничок у штаті Колорадо. Проте він вихопив пістолет так різко, що впустив його за прилавок, просто під ноги продавчині. Тоді невдаха кинувся навтьоки й мало не загубив штанів. Йому таки вдалося зникнути з місця злочину.