Випуск від 11.09.2018 (22:00) | 11.09.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 11.09.2018 (17:30)

Розбита голова й пробита спина. Так моторошно скінчилося заняття з інформатики в одній зі столичних шкіл. Там учень восьмого класу через погану оцінку накинувся на викладачку. Спочатку вдарив її по голові стільцем, а тоді  ножицями проштрикнув спину. Жінку ушпиталили, зробили операцію.

На Київщині вперше за 8 років  випадок захворювання на правець. Хлопчик наступив на іржавого цвяха. А вже за тиждень — потрапив у лікарню в критичному стані. Його тіло страшно корчило, він уже не міг ковтати.  Лікарі пояснюють, хлопчик був не вакцинований.

Півтисячі мешканців Херсонщини у вимушеній евакуації через викиди на кримському заводі Титан. Переважна більшість — це жінки й діти, які оговтуються в санаторіях Скадовська. Тут їх розмістили безкоштовно. Школярів, аби не гаяли часу — відрядили до тутешніх шкіл. Медики всіх перевірили й не виявили жодних ознак отруєнь.

І далі до подій на фронті. Там, на жаль, маємо втрати. Напередодні ввечері загинув боєць 36-ї бригади морської піхоти — Сергій Платонов, 80-го року народження. Загалом за добу аж четверо поранених.

На Сполучені Штати насувається «Флоренс». Він може стати найпотужнішим за останні 30 років.

Остання воля Сенцова. Український режисер написав заповіт щодо своїх творів у разі смерті. Він уже не вірить, що найближчим часом вийде з російської колонії.

Він мав змінити якість українських доріг. Натомість — змінився сам. Позбувся наївних уявлень про те, як в Україні все функціонує. У розмові зі мною Роман Хміль розповів, скільки коштує його крісло, зі скількома мільйонами до  нього зазвичай підводяться й чому ямковий ремонт  — чорна діра українського бездоріжжя.

І вже готові результати вашого голосування в Телепорталі.  На уроках інформатики тут створюють роботів, а навчатися можуть — особливі дітки. В одній зі шкіл Дніпропетровщини запрацював перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр. Тут інноваційне обладнання, сучасні підходи не тільки до навчання, а й відпочинку учнів. А головне — доступ для малечі з інвалідністю. І все це — невеличка сільська школа.

Вона народилася із серцем назовні. Лікарі казали, що шансів майже немає. Але після трьох операцій та дев’яти місяців у лікарні  батьки зрештою змогли забрати дівчинку додому.

Грабіжник намагався заволодіти виторгом однієї з крамничок у штаті Колорадо. Проте він вихопив пістолет так різко, що впустив його за прилавок, просто під ноги продавчині. Тоді невдаха кинувся навтьоки — й мало не загубив штанів. Йому таки вдалося зникнути з місця злочину.