Випуск від 13.09.2018 (17:30) | 13.09.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 12.09.2018 (22:00)

Не пропускала «Швидку допомогу», а потім двічі наїхала на патрульного. Усе це накоїла львівська водійка. Все почалося з того, що жінка поставила свій автомобіль просто під знаком «парковання заборонене» та ще й заблокувала проїзд. Туди саме прямували медики. Жінка, яка саме розмовляла по телефону — на них не реагувала.

Національне антикорупційне бюро оголосило підозру міністрові інфраструктури, Володимирові Омеляну. Його звинувачують у корупції та приховуванні статків.

Ми виносимо сьогодні на голосуваня в Телепортал таке питання:  Чи бачите Ви в Україні боротьбу з корупцією?

Техногенну катастрофу на півночі окупованого Криму спричинив не кислото-накопичувач заводу Титан. Про це свідчать попередні результати роботи тимчасової слідчої комісії.

В столичному військовому шпиталІ помер боєць, за життя якого медики боролися понад два місяці. Федору Рубанському було 23-ри роки.

Сполучені Штати  засудили організацію виборів у самопроголошених ДНР та ЛНР. Про це заявив американський державний департамент.

З окупованої території — на підконтрольну. В так званій ЛНР планують передати в’язнів тамтешніх колоній, засуджених ще до початку війни. Про це повідомив Тоні Фріш, кординатор моніторингової місії ОБСЄ.

«Вони їздили до Солсбері просто поглянути на собор». Так твердять двоє росіян, яких Британія підозрює в отруєнні СкрипалІв. Олександр Петров та Руслан Боширов самі зателефонували очільниці пропагандистського каналу Раша Тудей, аби дати інтерв`ю.

Популярні рішення — це не про нього. За 500 днів у шкурі українського міністра литовець Айварас Абромавичус встиг скоротити половину урядників у відомстві. А для управлінців найвищої категорії — домогтися такої космічної зарплатні, що це викликало хвилю обурення. Його відставка була такою резонансною, що своє розчарування письмово висловили посли США, Канади та країн Євросоюзу. А сам Абромавичус  публічно звинуватив вищі ешелони влади в корупції та саботуванні реформ.

Яке майбутнє чекає наступні покоління? Саме така тема 15-ої зустрічі “Ялтинська європейська стратегія”. Цей масштабний захід — щороку організовує Фонд Віктора Пінчука. До столиці з’їжджаються сотні політиків, бізнесменів та лідерів думок з усього світу.

Пенсіонер, якого пасинок вигнав з квартири, таки зумів пробитися в помешкання. Літнього чоловіка, без його відома, виписали з оселі й він три тижні жив у потрощеній після аварії автівці. Й ось нарешті чоловік у інвалідному візку повернувся додому.

У США 10-річного хлопчика покусали оси, потім — він упав з дерева й напоровся на шампур. Утім йому неймовірно пощастило. Він — вижив.