Випуск від 13.09.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.09.2018 (17:30)

Скандальна підозра. НАБУ висунуло звинувачення Володимирові Омеляну. Це вперше Національне антикорупційне бюро закидає злочинні діяння чинному міністрові. Омеляна в уряді залічують до молодих реформаторів, однак у НАБУ його підозрюють у незаконному збагаченні та неправдивій декларації.

У Львові водійка перекрила дорогу «швидкій», а потім ще й двічі наїхала на патрульного. Все почалося з того, що жінка поставила свій автомобіль просто під знаком «парковання заборонене» й заблокувала проїзд. Туди саме прямували медики. Пані розмовляла по телефону і на них не реагувала.

Загибель ще одного бійця. У столичному військовому шпиталі  помер військовик, за життя якого медики боролися понад два місяці. Федору Рубанському було 23-ри роки.

Сполучені Штати засудили організацію виборів у самопроголошених ДНР та ЛНР. Про це заявив американський державний департамент.

Шість сотень гостей, зірки світової політики й прогнози для України. В Києві розпочинається 15-та щорічна зустріч «Ялтинська європейська стратегія». Цей масштабний захід організовує Фонд Віктора Пінчука. Цього року тема — яке майбутнє чекає наступні покоління? Свої поради даватимуть політичні діячі, бізнесмени та лідери думок з усього світу.

Вони їздили до Солсбері просто поглянути на собор. Так твердять двоє росіян, яких Британія підозрює в отруєнні Скрипалів. Олександр Петров та Руслан Боширов самі зателефонували очільниці пропагандистського каналу Раша Тудей, аби дати інтерв’ю.

Айварас Абромавичус — герой четвертої серії спецпроекту «Вихід» — з уряду технократів йшов найгучніше. На весь світ звинуватив вищі ешелони влади в корупції та саботуванні реформ. Його відставка була такою резонансною, що своє розчарування Україні письмово висловили посли США, Канади та країн Євросоюзу. Щоб почути відверті та безапеляційні відповіді колишнього міністра мені навіть довелося надіти боксерські рукавички. Та вдалося дізнатися, що попри все — він не проти знову стати до бою з українською корупцією.

Результати на  Телепорталі. Чи бачите Ви в Україні боротьбу з корупцією? І ось як ви проголосували: Так, бачать позитивні зрушення — 6 %, ні, бачать лише показуху — 88 %, байдужі, бо вважають, що нашої системи не подолати — 6 %.

Завершення дикої історії з Луцька. Ми розповідали Вам у серпні, що родина витурила з хати 61-річного Георгія Назарчука. Чоловік має інвалідність, пересувається у візку. Не зміг потрапити додому, коли повернувся з лікарні після ДТП. Його виписали й поміняли замок у дверях. А він оселися на три тижні в машині.

Дивовижна історія порятунку зі США. Там 10-річного хлопчика покусали оси, потім — він упав з дерева й напоровся на шампур. Утім йому неймовірно пощастило. Він — вижив.