Випуск від 15.10.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 15.10.2018 (17:30)

Розкол стався? У Мінську на Синоді Російської Православної Церкви архієреї ухвалили рішення про припинення контактів із Константинопольським Патріархатом.

Чому РПЦ скликала синод саме в Мінську? Чому Москві настільки пече рішення Вселенського патріархату про українську автокефалію? І яким був шлях України до відновлення історичної справедливості?

Воєнна хроніка. У зоні ООС сьогодні — втрати. Загинув один військовий, іще двох — поранено.

Трампові зізнання. Він уважає вірогідним, що Путін причетний до вбивств та отруєнь. Свою думку американський президент озвучив у програмі «60 хвилин» на каналі CBS.

Руки підняти. І стати на коліна. Це фото спричинило скандал у дитячому санаторії на Хмельниччині, який докотився вже й до столиці. Один хлопчик поскаржився батькам – начебто вихователь жорстоко карає дітей. Та в самому санаторії — все спростовують, а фото вважають постановочним. Тепер у цьому мають розібратися слідчі.

Сім автівок — за одну ніч. У селищі Коцюбинському під Києвом, знаному по всій країні боротьбою за Біличанський ліс і проти незаконних забудов, була буремна ніч. Там згоріли автомобілі активістів та — припарковані поруч.

Там і досі вибухає — 1-2 рази на годину. Інтенсивність детонації боєприпасів на Ічнянському полігоні сьогодні все-таки зменшилася. Досі на арсеналі працюють пожежні танки та спецтехніка.

Мирним маршем націоналісти відзначили 76-ту річницю створення УПА та День захисника. Учора в столичному середмісті зібралося понад 10 тисяч учасників ходи.

Марші та народні гуляння відбулися по всій країні. Покрову, день козацтва і захисника України — масово відзначили по усіх містах. Як це було — в нашому регіональному огляді.

До Дня захисника — українські пластуни мають вагомий подарунок, свій перший вишкільний центр. Найчисленніший молодіжний рух, який існує понад сторіччя — досі поневірявся чужими стінами. Але тепер має для вишколу цілий комплекс.

Проводи. Українська збірна ігор Нескорених, Invictus Games, — уже завтра вирушає на змагання до Австралії.

У гостях у президентських вояків. Окремий Президентський полк з нагоди Дня захисника України влаштував для дітлахів — День відкритих дверей. Солдати показали свій побут, зброю і техніку. Пустили до керма БТРів. І нагодували солдатською кашею.

І насамкінець, як і обіцяли, ми готові оголосити результати вашого голосування в Телепорталі. Нагадаю, питання звучало так: Яке свято ви відзначали учора? День захисника України — 29%;  Свято Покрови — 70%; День УПА — 1%.