26-річний сотник, який змінив хід історії, став всеукраїнською знаменитістю

Вікна 22:00
 
«Вікна» зустрілися із сотником Майдану, який змінив хід історії. Вийшов на сцену і поставив ультиматум – негайна відставка Януковича, бо візьмуться за зброю. 26-річний уродженець Новояворівська Львівської області – тепер всеукраїнська знаменитість, хлопця просто розривають на шматки. 
«Люди знали, за шо вони стоять – вони стояли за свою гідність, а то шо політики говорили – вже всі перестали їм вірити, після одіозних заяв Яценюка про кулю в лоб – і тут вони вийшли і хотіли похвалитися тим, що ми здобули, проголосували. Ми досягли, переломний момент, що через 10 місяців Янукович іде – будуть перевибори. Вірите, це була крайня точка кипіння цілого Майдану і всього українського народу. Це повідомлення, яке ми донесли зі сцени його треба було правильно сприйняти, і вони політики сприйняли його правильно», – сказав сотник Майдану Володимир Парасюк.
26-річний сотник Володимир Парасюк від першого дня Майдану тут. Зараз живе в консерваторії. Його там усі слухають.
Про те, що прокинувся відомим на всю країну – простий підприємець і відеооператор ще не усвідомлює.
Дивлячись на мирний Майдан в сонячному світлі, з квітами і в спокої – він хоче забути про вогонь і смерть побратимів. Після всього, що він побачив – виходити на Майдан йому вкрай тяжко, він бачив смерть і чув, як свистять кулі над головою. Сьогодні тут запалено тисячі свічок і мільйони квітів.
«Мені цікаво чого сюда політики не ходять, вони тут щодня мають стояти на колінах і просити пробачення. Я впевнений, шо родичі загиблих – їм зараз на даному етапі не важливі не вибори, нічо, їм головне, щоб були покарані люди, які спричинили масове побоїще. Політики мають в першу чергу от тих людей, які будували барикади, які просто ходять моляться за загиблих, вони мають питатися шо робити, мають дослухатись. Наша місія всіх – вимагати і шоб вони не думали, вони думають, що вони прийшли до влади і це кінець. Сила це не вони, сила це ми. Слава героям – ви всі герої. Ми їх просто посунем», – каже сотник Майдану Володимир Парасюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: