31-ий блокпост накрила хмара ворожого оточення: пропонують здатись

Українські силовики, що несуть варту на 31-ому блокпості під Бахмутівкою на Луганщині просять підмоги, бо можуть опинитися в оточенні. Як і їхні побратими, які цього понеділка із великими втратами покинули важливу позицію.

31 блок-пост схоже може наслідувати долю своїх побратимів з 32 -го.
“Вікнам” удалося телефоном зв’язатися з бійцем-нацгвардійцем, який зараз там. Він розказав, що ж там насправді відбувається.

На 31-му блокпосту військовикам з Нацгвардії, які фактично опинилися на передовій, бракує й підтримки, й техніки для оборони. Їх щодня обстрілюють бойовики. Навіть серед розмови було чутно постріли. Ще й наша артилерія не може відстрілюватися, бо ризикує влучити в селище Фрунзе.

Сепаратисти дають час до 1 числа, щоб ми звільнили 31 блокпост. Але ніхто не буде покидати його, будемо триматися до кінця. Може дасть Бог, вони передумають…”-

“Надіємось, якусь техніку підтягнуть на укріплення позиції, тому що віддступати назад немає сенсу. Якщо відступати, то вони все більше і більше будуть забирати територію,”

НатОмість у штабі АТО заспокоюють. Мовляв, вороже оточення 31-му блок-постові не загрожує, і жодних сигналів тривоги звідти не надходило.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: