В автопарку Януковича вже не вистачає однієї машини

Вікна 22:00

Тим часом у Києві не стихає скандал навколо автопарку з резиденції Януковича у Межигір’ї. Півтора десятка розкішних машин, які нібито належали синам Віктора Януковича і знайдені в день його зникнення, стали об’єктами бажань багатьох. Частина повернулася до Межигір’я. Де решта?

Анатолій на прізвисько «Ведмідь» показує Бентлі. Це одна з тих машин, які приписують синам Януковича – знайшли їх під Гостомелем у день його втечі.  Бентлі пригнали до Будинку офіцерів на евакуаторі – його навіть завести не змогли. Але повертати до Межигір’я його теж не хочуть, бо не знають, хто там буде на ньому кататися.

Якщо Бентлі на прив’язі, ще два дорогих авта з того ж таки автопарку в активному користуванні очолюваної Ведмедем 11-ї сотні. Утім, Анатолія «Ведмедя» звинувачують у присвоєнні цих трьох авт. Журналісти запідозрили – він використовує дорогі машини для з власною метою.

Юрій наприкінці лютого знайшов у Гостомелі 13 машин на кілька мільйонів гривень. Він упізнає всі три машини, але каже – хоче, щоб їх продали, а не каталися на них.

Зібрати президентський автопарк докупи тепер непросто. 7 із 13 машин таки доїхали до Межигір’я. Ще три, тепер уже відомо, під контролем «Ведмедя». Перед тим ще дві машини – Мерседес С-класу та мікроавтобус Шевроле Експлорер – знайшли покинутими в гаражах у Києві зі слідами ламання.

Але після того, як у гаражах побувала знімальна група «Вікон», Мерседес і мікроавтобус знову зникли, та вдалося віднайти сліди Експлорера. Тепер уже відомо, ним користуються бійці «Правого сектору».

Доля останньої, 13-ї машини – цілковита загадка. Ба, більше – ні в самообороні, ні в Мвс не те, що не знають, де машина, а навіть і не здогадуються, яка вона з себе. Усі 12 машин, що залишилися, мають виставити на аукціон. А гроші підуть у сім’ї тих, хто загинув. Утім, поки це зробити неможливо – жодних документів на автопарк досі не знайшли.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: