Випуск 12 | 26.01.2015 | Сезон 19

У Маріуполі після нищівної атаки люди згуртувались, і взялися давати лад у розбомбленому мікрорайоні. З поруйнованими будинками, обгорілими машини і вирвами від набоїв їм допомагають і рятувальники, і комунальники.

Маріуполь на диво живе своїм звичним життям, навіть у постраждалому районі жодної паніки. Людей на вулицях багато, працюють транспорт, крамниці.

Нема й хвилі втікачів, яка спостерігалася в цьому районі напередодні, люди навіть повертаються до своїх розстріляних домівок. Робіт із відновлення – непочатий край, проте комунальники не можуть точно сказати, скільки потрібно часу на повне відновлення.

Наразі у Маріуполі обстрілів майже немає. По одній із позицій військовиків Маріупольського плацдарму бойовики таки вистрілили з міномета, проте вистріл той був одиничним. Жертв і постраждалих, на щастя, нема.

Водночас, щоб вберегти мирне населення від імовірних обстрілів бойовиків, тимчасово припинено роботу пункту перепуску в напрямку Новоазовська. Коли він знову запрацює – військовики не поточнюють.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: