Новим мером столиці став депутат від «Батьківщини»

Вікна 22:00

Киянам офіційно представили нового голову КМДА – народний депутат від «Батьківщини» Володимир Бондаренко замінив на цій посаді Володимира Макеєнка, котрого наприкінці січня призначав Віктор Янукович.

Новий очільник столиці пообіцяв працювати в режимі економії, обрав собі лише одного заступника – і він відповідатиме за справи Майдану.

Київську адміністрацію Бондаренко збирається очолювати лише до виборів мера і Київради, запланованих на 25 травня, тож з депутатським мандатом прощатись не поспішає. Новий розпорядник планує підготувати місто до перегонів, відновити у Києві районні ради, які ліквідували у 2010-му, та навести лад у центрі столиці.

Розганяти Євромайдан не планує, але звільнити Київську адміністрацію і Хрещатик таки попросить. Аби згодились, запропонує компроміс:

«Є радикали, які планують бульдозером знести і квіточки посадити, цього не буде. Багатьом із них ми плануєм прийти працювати на київські будівельні об‘єкти, об‘єкти благоустрою, хто має бажання може іти у правоохоронні органи працювати. Тому шо київські сотні, вірніше сотні, які були на барикадах – чесні порядні люди, багато з них готові служити в правоохоронних органах».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: