Добкіна посадили під домашній арешт на 2 місяці

Вікна 22:00

Добкін поки посидить під домашнім арештом. Саме такий запобіжний захід виголосив колишньому очільникові Харківщини Печерський суд столиці. Нагадаємо, його ще вчора заарештували працівники СБУ, звинувативши Добкіна в закликах до сепаратизму.

«По тем заявлениям, которые я делал, там и не пахнет сепаратизмом. Я никогда не призывал к отделению Украины и каких-либо ее частей. Я здесь с вами в столь поздний час, потому что я политик, я готов терпеть лишения», – сказав колишній керівник Харківщини Михайло Добкін.

Михайла Добкіна звинувачують у закликах до сепаратизму, максимальне покарання за цією статтею – 5 років позбавлення волі, в якості запобіжного заходу використовується домашній арешт.

«Абсолютно протизаконне рушення, абсолютно безпідставне. Суд ніяк не зміни в ставлення до тих клопотань які раніше були. Санкція статті не передбачає тримання під вартою», – відповів Ігор Степанов, адвокат Михайла Добкіна.

Захищали його ціле сузір’я депутатів із Партії регіонів – Святаш, Новинський та Шуфрич.

За умовами запобіжного заходу Добкін має перебувати вдома, в своїй київській квартирі з 14 дня до 9 ранку протягом двох місяців. Втім, і сам Добкін, і його адвокат вважають цей захід надто суворим і будуть оскаржувати його в апеляції.

Катування, викрадення людини й загроза вбивством. Одразу за трьома статтями Кримінального кодексу звинувачують слідчі Генпрокуратури харківського міського голову Геннадія Кернеса. 

Про це сьогодні повідомив він сам, отримавши слідом за другом, колишнім головою облдержадміністрації Харківщини Добкіним, повістку до Генпрокуратури.

У Києві Кернеса чекають уже в четвер. Їхатиме в супроводі очільника обласного управління СБУ, від слідства не ховатиметься. А про що саме йдеться, кого й коли викрадав та катував, твердить, не знає і навіть не здогадується.

Повістки називає політичною помстою йому та Добкінові з боку нинішнього міністра МВС Арсена Авакова, який колись також очолював Харківщину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: