Випуск 12 | 26.01.2015 | Сезон 19

Маріуполь обстрілювали російські офіцери – вважають в СБУ, після допиту затриманого коректувальника вогню з позивним Даішник.

Він зізнався, що сам передавав терористам координати блокпостів Збройних сил України, як розташовані на околицях Маріуполя та в самому місті, після чого їх атакувала ворожа артилерія. Проте влучила не в силовиків, а у мирних людей.

У схемі, за даними СБУ – троє людей. Крім націлювача Кирсанова, ще ватажок бойовиків із позивним Терорист, кримінальник і теж мешканець Маріуполя. Та російський офіцер, командир батальйону Попіл, що виконував накази терориста.

«Обстріли здійснювались 5 разів за прямою вказівкою російських офіцерів. О 14.20 припинили мирних маріупольців розстрілювати – отримали інформацію що місія ОБСЄ вирушила до Новоазовського району, звідки діяла російська артилерія.Поки мали інформацію, що їде місія, сховали установки залпового вогню в селищі Маркіне,»- заявляє голова СБУ Валентин Наливайченко.

В СБУ кажуть: частину Градів знищили українці, а ще решту росіяни поспішно вивезли назад у Росію. В СБУ знають, коли, куди і навіть які паролі були на кордоні.

Нині Попіл відійшов у Росію, Терорист ховається в Донецьку. А “Даївця” затримано, й він активно дає свідчення. Який термін загрожує, та чи потрібен він росіянам на обмін, в СБУ поки не кажуть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: