У Верховній Раді пояснили, чому українська армія не дає відсіч

Вікна 18:00

У Верховній Раді депутати чекають, аби Конституційний Суд ухвалив рішення про розпуск кримського парламенту. І сьогодні нарешті у Раді пояснили – чому українська армія не дає відсіч російським військовим.

Питання Криму і безпеки східних областей нині в раді тема №1. Перед депутатами виступив в.о. Міноборони Ігор Тенюх. Він каже, хоч у повній бойовій готовності, Україна до війни не готова, бо сили нерівні. І ще одне – Росія офіційно так і не визнала, що в Криму її війська.

В кулуари доносяться чутки про заяви Януковича. І про президентські вибори, які він не визнає і про його можливе повернення в Україну.

Кримські політики мають свою пропозицію. Приміром колишній голова міськадміністрації Севастополя Сергій Куніцин запропонував розпустити кримський парламент.

В.о. президента і голова ВР Турчинов каже, що це можливо, але лише після висновку конституційного суду. Оскільки суддів такого суду ще не призначали, депутати пішли на перерву, аби обговорити кандидатів. Голосування за новий склад суду скоріш за все відбудеться найближчим часом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: