Випуск від 10.12.2018 (17:30) | 20.06.2014 | 2018

Вікна 18:00

Професійного військовика відправили на Схід. У запеклих боях Олександр понад усе чекав на весілля з коханою. Та в переддень шлюбу його важко поранили. Все, що боєць бачив потім – це лікарів та операційні. Попри війну закоханим все ж вдалося поєднати долі.

Олександр – десантник, служити за контрактом до українській армії пішов 4 роки тому. Від березня  воював на сході. Там його і прошила ворожа куля. Спочатку він не відчував болю, і навіть продовжував відстрілюватися від терористів. І тільки, коли кров залила весь одяг, пішов до медиків.

«Огнестрельное слепое ранение верхней трети левого плеча, пулю извлекли наши коллеги в Харькове, когда он к нам поступил, провели мероприятия по очистке раны, зашили рану», – повідомив лікар Олексій Пономаренко.

Тим часом у Миколаєві його весь цей час чекала наречена. Того дня Сашко довго не виходив на зв’язок. А потім вона почула в новинах про поранених у 79 десантній бригаді.

Із Сашком вони познайомилися випадково, в соцмережі, ще два роки тому. Дружні стосунки непомітно переросли в справжнє почуття. Ще півроку тому закохані призначили на червень весілля й рахували до нього дні. Нещастя сталося з Сашком рівно за тиждень.

Поєднатися закоханим допомогли жінки-волонтерки, які привозять постраждалим воякам ліки, якийсь одяг, засоби гігієни. Але тоді вони вирішили, що треба на мить забути про війну.

Весілля молодятам організовували всією громадою: домовилися із РАГСом, покликали музикантів, подарували вечерю у кав’ярні. А на останок молодят покатали на повітряній жовто-блакитній кулі.

Їхнє щастя тривало один день. Сашка одразу забрали доліковувати, а Віка повернулася до Миколаєва на роботу. Тепер вони мріють, як вперше зустрінуться вже чоловіком і дружиною.

Але Сашко мріє якнайшвидше повернутися на передову. І тепер воюватиме за Україну ще завзятіше. Адже на цій землі в нього вже є сім’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: