Випуск від 09.01.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.01.2019 (17:30)

Він вийшов на зв’язок і зателефонував друзям та переказав дані про своє орієнтовне місце перебування. Він устиг розповісти про річку, яку бачить, та що дуже змерз. По тому зв’язок урвався. Рятувальники вже приблизно визначили місце, де має бути чоловік.

Ювелірна робота. Елітний магазин відсудив у держави 25 мільйонів гривень за пограбування під час обшуку. Справа тяглася ще від 14 року. Тоді, буцімто вилучаючи майно, силовики вчинили справжній погром. Коштовності ховали просто в кишені. Безсоромно нишпорили в гаманцях. Пограбовані під час обшуку власники крамниці подали до суду й виграли, але це ще неточно. Прокуратура подає апеляцію.

У нього обпечено 65 % тіла, опіки він отримав, намагаючись винести з вогню дідуся-інваліда. Харківські лікарі рятують 16-річного Єгора Чернецького зі Станиці Луганської.

Побита дитина, обурена мама й п’яна нянька. В Одесі матір звинувачує няню в побитті її однорічного сина. Каже, все сталося, коли вона була на роботі. Аж раптом зателефонувала жінка, що доглядала її дітей. І повідомила, що від завтра мусить терміново поїхати на кілька днів до родичів.

Пластикові береги. Ще й сніжком припорошені. У центрі столиці кияни виявили купи непотребу біля річки Либідь. Насамперед це були одноразовий посуд і характерні відерця з-під попкорну. Емма Антонюк про сміттярів і як цьому запобігти.

Підписано. Всі члени синоду Вселенського патріархату підписали Томос для України. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Євстратій Зоря. Й оприлюднив ексклюзивне фото історичного документа, який відтепер — оформлений остаточно.

Зірка, яка збирає цілі стадіони. За версією модного глянцю, найгарніший в Україні чоловік. Це все — Олег Винник. Типова його шанувальниця — жінка середнього віку. Проте, виявилося, фанатіють від Винника й значно молодші дівчата — навіть ті, які ще вірять у новорічні дива й пишуть листи Дідові Морозу. Зустрітися з Винником — ось про що написала дівчинка, яка співає всюди, де опиниться, зранку до ночі. 14-річна Христина Сбітнєва мешкає в прикордонному селі на Харківщині. Втім, Санта теж усюди здійснює мрії. Доведено третьою серією спецпроекту «Можливо все».

Насамкінець ми готові оголосити результати вашого голосування в Телепорталі. Нагадаю, ми розповідали про закидану пластиковим посудом столичну річку Либідь. І запитали вас — Чи потрібно заборонити одноразовий посуд і пакети? Так, бо це нищить довкілля — 66%; так, я сам уже давно відмовився — 6%; ні, одноразове — дуже зручне — 28%.