Випуск від 09.05.2018 (17:30)

В Одесі Безсмертний полк відзначив 9 Травня зі світлинами ветеранів та забороненою символікою. А прихильники так званого «руського миру» викрикували антиукраїнські гасла та славили Путіна.

Українські високопосадовці поклали квіти до меморіалу слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв та жертв Другої світової війни.

Експерти Київського міжнародного інституту соціології зазначили, що популярність свята 9 Травня істотно впала порівняно з 2013 роком. Також релігійні свята стали більш популярними за світські.

Німець Карл Лойшнер допомагає українцям, які постраждали під час Другої світової війни. Хлопець приїхав до України у рамках програми волонтерської організації «Пам’ять серця».

У Німеччині 89-річну бабусю ув’язнили на два роки через те, що вона заперечує Холокост. Урсула Хавербек називає концтабори фальсифікацією істориків.

В Антарктиці 32 члени російської експедиції марширували з портретами ветеранів. А на військовий парад до Москви приїхали лише президенти Сербії та Ізраїлю.

На фронті окупанти гатили по мирних населених пунктах з артилерії 152-го калібру. Дивом вдалось уникнути людських жертв.

У Черкасах отруєних дітей вже перевели з реанімації до стаціонару. Рятувальники встановлюють джерело отруєння.  

Голова представництва ЄС в Україні розповів київським студентам про взаємини нашої держави з ЄС. Г’ю Мінґранеллі вважає, що найбільше євроінтеграції заважає саме корупція.

За оцінками букмекерів, беззаперечними фаворитами Євробачення-2018 стануть представники Ізраїлю та Кіпру. Виступи цих виконавців на першому півфіналі чи не найбільше вразили публіку.

Американський лідер заявив про вибуття з ядерної угоди. Дональд Трамп назвав її «гнилою», адже вона не може стримати Іран від створення ядерної зброї.

Спеціалізована пошукова група «Фронтовик» на полях колишніх битв знаходить тих, хто загинув у Другій світовій, та встановлює їхні долі. Активісти роблять це абсолютно безкоштовно, адже держава зовсім не фінансує пошуки та відновлення пам’яті загиблих героїв.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 08.05.2018 (17:30)