Випуск від 12.07.2018 (22:00) | 12.07.2018 | 2018

Напружений день. У Раді перед канікулами депутати запланували проголосувати одразу за декілька важливих законопроектів. Зокрема, про легалізацію автомобілів на закордонних номерах і зниження мита на такі автівки.

НАТО і Україна закликають Росію вивести війська з українських територій і припинити підтримку незаконних формувань на Донбасі. Європейські союзники і далі обстоюють нормандський формат і виконання мінських угод.

На Сході без втрат, але маємо двох поранених захисників. Не зважаючи на чергове перемир’я, бойовики гатять уздовж усієї лінії фронту.

Вищий пілотаж як майстер клас. Сьогодні стартувала авіаційна фаза міжнародних військових навчань на Миколаївщині. У небі над аеродромом льотчики показували усе, на що здатні.

Повітряна швидка на Харківщині. Волонтери власними силами та коштами створили санітарну авіацію для цивільних. Така швидка допомога – перша в Україні.

У Київраді сьогодні штовхались і лаялись. Усе через новий тариф на проїзд у столиці. Разовий квиток від суботи буде коштувати 8 гривень.

У турецькій Аланьї російський турист мало не до смерті побив українця. Уже п’яту добу чоловік лишається у комі в одній із клінік турецького містечка.

Мертві бджоли меду не дають. Пасічники по всій країні жаліються – у них цілими сім’ями мруть бджоли. Рахують збитки і бідкаються, медовий сезон вони втратили. Найбільше постраждали Волинська, Сумська та Дніпропетровська області.

Жити і працювати в Україні. 31-річний львів’янин Назар Островський особистим прикладом доводить: власний прибутковий бізнес в Україні – це реально.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 12.07.2018 (17:30)