Дивіться також
Випуск від 13.02.2018 (22:00) | 13.02.2018 | 2018

Нещодавно з’явилося нове відео затримання Саакашвілі, на якому видно, як кілька десятків силовиків у масках увірвалися до грузинського ресторану. Одного з відвідувачів, а саме Саакашвілі, обличчям вклали на підлогу, а потім вчотирьох виводили з приміщення.

Сьогодні Україна попрощалася з академіком Мирославом Поповичем — у світі його називають моральним авторитетом та українським мислителем. Учений — лауреат Шевченківської премії, один із організаторів Народного руху України та співзасновник ініціативної групи «Першого грудня» — написав понад 400 наукових праць.

Військовий вирішив відшукати 12-річну дівчинку, яка написала йому на фронт. Цей лист був для чоловіка як оберіг протягом найзапекліших боїв.

Російські МНСники побили кореспондента з «Вестей»: він звернув увагу на велику кількість дрібних уламків, розкиданих на значній території. Через це він припустив, що причиною катастрофи міг стати вибух у небі.

У другій серії спецпроекту «Туди-сюди» ви дізнаєтеся про великі торгові центри, які поляки звели саме для українців, та як на такому бізнесі позначилися нові правила про 50 євро.

Вже відомі імена чотирьох російських найманців з приватної військової компанії Вагнера, розстріляних у Сирії американськими військовими під час спроби захоплення нафтопереробного заводу. Кремль прокоментував цю ситуацію, заперечуючи інформацію про присутність там своїх військових.

Тропічний циклон Гіта знищив половину країни Тонга. У столиці зруйновано дві третини будинків, і люди вимушені жити просто на вулиці.

У центрі Рима львів’янка Софія Чайка виконала неаполітанську пісню «Повернись у Соренто». Її виступ зафільмували та виклали у соцмережі Facebook, де він набрав 23 мільйони переглядів за місяць.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.02.2018 (17:30)