Випуск від 14.02.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.02.2019 (22:00)

Таємничий свідок і можливе закрите слухання справи. Третій день у Шевченківському судІ столиці обирають запобіжний захід херсонському урядникові. Нагадаю, Генпрокуратура звинуватила голову Херсонської облради Владислава Мангера у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Уляна Супрун — точно з повноваженнями. Окружний адміністративний суд Києва сьогодні скасував своє ж рішення від 5 лютого, яким забороняв їй виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Нев’їзний. У бориспільському аеропорту не пропустили скандального єпископа УПЦ МП Гедеона. Настоятель самозахопленої каплички на підмурах Десятинної церкви повертався з Америки через Франкфурт. Але в Україну в’їхати не зміг.

Фронтове зведення. За минулу добу нарахували 10 обстрілів. Три — з мінометів забороненого —120-го калібру.

На Росію очікують новІ санкції. Їх уже охрестили пекельними. Американські сенатори внесли на розгляд Конгресу законопроект про нові  обмеження. Вони можуть стати найсуворішими за останні 5 років.

Про ситуацію на окупованих Росією територіях України Петро Порошенко днями вперше говоритиме з трибуни Генеральної асамблеї ООН. Сьогодні у Харкові він повідомив, своєю промовою збирається закликати світ захистити територіальну цілісність і незалежність України.

Продовження скандалу з медуніверситетом у Кропивницькому. Нагадаю, там 850 іноземних студентів можуть опинитися на вулиці. Вони заплатили за навчання понад 4 тисяч доларів за рік кожен. Та їхні гроші до ВИШу не дійшли. Керівництво університету звинуватило фірму-посередника, через яку студенти укладали угоди — у привласненні коштів. Там натомість твердять — їх забрав ректор. Поки шукають, де гроші — в університет призначили нового очільника.

Перший пішов. Штраф за шкільне цькування. У бориспільській школі під Києвом семикласниця переслідувала восьмикласницю — шантажувала її відвертими фото. Але після того, як це докотилося до матері та директорки школи — дійшло і до суду.

До цього процесу прикута увага всіх американців. Судять найвідомішого злочинця сучасності — Гоакіна Гусмана, очільника мексиканського наркокартелю. Присяжні визнали його винним за 10-тьма пунктами. Але найбільше в цій історії вражає доля його дружини. Це нині вона приходить до судової зали і спостерігає за процесом з власної волі.

Валентинів день — і у країні справжня весільна лихоманка. У День закоханих РАЦСи Києва працюватимуть до півночі.

За соціологічними дослідженнями, день Валентина святкує половина українців, майже стільки ж — обмінюються подарунками. Сьогодні в Телепорталі — наше опитування з цього приводу. Отже, Що для Вас означає День святого Валентина?