Випуск від 14.02.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 14.02.2019 (17:30)

Президент Петро Порошенко наступного тижня вперше говоритиме з трибуни Генеральної асамблеї ООН про агресію Росії. Сьогодні у Харкові він сказав — своєю промовою збирається закликати світ захистити територіальну цілісність і незалежність України.

Подальше підвищення тарифів на газ призведе до колапсу системи житлово-комунального господарства України, переконаний екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

Аби молодь не їхала на заробітки за кордон, її необхідно забезпечити якісною освітою. А підприємства — мотивувати зниженими податками працевлаштовувати молодих.

Прецедент. Перший штраф за шкільне цькування — сплачено. У бориспільській школі під Києвом семикласниця шантажувала восьмикласницю її відвертими фото. Але після того, як це докотилося до матері та директорки школи — дійшло і до суду. Це вже прокоментувала міністерка освіти Лілія Гриневич — каже, для педагогів готують новий онлайн-курс з протидії цькуванню у школах, аби вчителі мали інструменти впливу в таких ситуаціях і навчили цього дітей.

Коли кохання долає будь-які перепони — і складну хворобу, і батьківську заборону. До Дня закоханих — історія, яка не може не розчулити. А, головне, надихає тих, хто думає, що див не буває. Із дивовижною парою познайомилася Ірина Заславець.

Масштабна аварія під Харковом — з інтервалом буквально у кілька хвилин, на трасі перекинулися, один за одним, чотири легковики. Усі водії не впоралися з кермуванням на слизоті.

Одруження вдруге. Валентинів день спричинив у країні неабияку весільну лихоманку. Столичні РАЦСи працюють навіть у ці хвилини. За прогнозами, мало одружитись дві сотні пар, але з кожною годиною несподіваних молодят усе більшало. Та сьогодні було і кілька особливих весіль. Наречених, що вирішили поновити свої обітниці кохання, проживши понад пів століття разом — бачила Анастасія Єчкалова.

Наостанок ми готові оголосити результати вашого голосування в Телепорталі. До Дня закоханих ми запитали ваше ставлення до нього. Питання звучало так: Що для Вас означає День святого Валентина? Свято кохання — 47%; комерційна вигадка — 14%; день як день — 39%.