Випуск від 15.03.2018 (17:30) | 15.03.2018 | 2018

Парламент закрив від Надії Савченко державну таємницю — відтепер вона не належить до Комітету з питань нацбезпеки і оборони. Генпрокурор підозрює її в організації теракту та хоче її заарештувати.

Євгена Бакуліна вже можуть притягти до карної відповідальності — наразі депутат позбавлений недоторканності. Він фігурує у справі щодо закупівлі так званих «вишок Бойка», коли очолював Нафтогаз.

Штаб АТО не зафіксував жодного обстрілу за минулу добу. А у Дніпровській лікарні Мечникова помер 20-річний військовий Марк Гудзовський, який нещодавно був поранений кулею снайпера під Водяним.

Велика Британія, США, Франція та Німеччина засудили застосування паралітичного газу в Європі. Лідери цих держав у своїй спільній заяві називають Росію відповідальною за отруєння агента Скрипаля та його доньки у Великий Британії.

США засудили візит Путіна до окупованого Криму і підтвердили, що вважають півострів українською територією. Держдеп заявив, що на півострові й далі піддають репресіям кримських татар, етнічних українців, журналістів та активістів.

Новим держсекретарем США став Майк Помпео — колишній керівник ЦРУ. Він прославився гучними антиросійськими заявами, за що його ще називають «Яструбом».

В Україні набула чинності нова поправка радикала Лозового, відповідно до якої люди зможуть ховати своїх рідних тільки після рішення суду. Йдеться про тих померлих, які загинули насильницькою смертю.

«Вікна-новини» розпочинають новий спецпроект «Любі друзі» журналіста Дмитра Литвиненка. Цикл сюжетів розповість про відносини України із західними країнами-сусідами – Польщею та Угорщиною.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 14.03.2018 (22:00)