Випуск від 16.01.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 16.01.2019 (17:30)

Починаємо зі сходу. Там унаслідок обстрілу бойовиками військової вантажівки — поранено десятеро наших бійців. Це сталося близько 10:30 ранку на межі Донецької та Луганської областей, за селищем Троїцьке Попаснянського району. Військові розповідають, їх обстріляли, коли вони розвантажували з авта продовольство та воду.

Вони витримали — не витримав бетон. Сьогодні Україна відзначає День пам’яті загиблих кіборгів-вояків, які захищали Донецький аеропорт. 242 дні героїзму і відваги. Близько сотні українських бійців утримували летовище із 26 травня 14 року до кінця січня 15-го. Навіть терористи почали називати їх «кіборгами».

Допоможіть звільнити наших синів! Із таким закликом — матері захоплених українських моряків звернулися до іноземних дипломатів. Брифінг в українському посольстві у Москві проводила уповноважена з прав людини Людмила Денисова.

Підліткова банда у середмісті столиці. У мережі оприлюднили відео, як агресивна юна компанія нападає на чоловіка біля станції підземки і жорстоко його лупцює. Імовірно, це б розбишакам минулося, якби не смілива жінка. Більше того, їх уже ідентифікували, а от поліція — шукає досі.

Скандалом і бронхітом закінчилася поїздка за кордон для підлітка зі Львова. Він з однокласниками рушив до Італії. Утім директорка і завучка школи, які супроводжували групу, залишили його на кордоні. Бо батьки помилково дали хлопцеві інший паспорт. У сильний мороз за три сотні кілометрів від дому підліток залишився сам.

Британська криза. Учора ввечері парламент Великої Британії гучно провалив пропозиції прем’єрки Терези Мей про так званий м’який вихід країни з Євросоюзу. Тепер маневри із Брекзітом можуть бути досить обмеженими. Більше того, сьогодні ввечері взялися вирішувати й долю самої прем’єрки.

У всіх музеях світу сьогодні відзначають День селфі. Це така онлайн-акція, яку заснували для популяризації музеїв серед молоді. До неї долучилися й українські. Емма Антонюк побувала у двох. І переконує — знайшла навіть селфі Тараса Шевченка у стилі ню.

Як і обіцяли, ми готові оголосити результати вашого голосування в Телепорталі. Нагадаю, ми розповідали, як підлітка його ж педагоги лишили на кордоні самого. Питання звучить так: Чи готові Ви вимагати покарання для безвідповідальних учителів? Так, їм у школі не місце — 88%; ні, а де взяти кращих? — 10%; Байдуже, якось навчать — 2%.