Випуск від 16.02.2018 (17:30) | 16.02.2018 | 2018

Одеський мер вперше після суду з’явився на робочому місці — він був присутній на сесії міськради. Активісти увійшли до зали засідань та вимагали відставки Геннадія Труханова.

У зоні АТО бойовики інтенсивно обстрілюють позиції українських військових, використовуючи заборонену зброю. Внаслідок обстрілів один український боєць загинув, ще одного поранено.

США переконані, що вірус PETYA навмисно запущений Росією. Білий Дім зазначає, що кібератака була спрямована проти України, але швидко поширилася світом і завдала мільярдних збитків.

У Харкові триває судове засідання над батьками, що довели свого 3-річного сина до смерті. Хлопчика до лікарні привезли із численними травмами та ознаками довготривалого голоду.

В Україні від домашнього насилля щороку гине до 600 жінок, а до поліції звертається лише кожна 10-та жертва знущань. Причиною свого мовчання жінки називають те, що закон не здатен їх захистити.

Норвежець Андерс Брейвік написав у листі до адміністрації в’язниці, що жалкує про вбивство 77 людей та зрікається нацистських поглядів. Проте психіатри припускають, що це спроба маніпуляції, а не щире каяття.

У Польщі роботодавець залишив помирати на вулиці українку, що працювала у нього нелегально. У жінки стався інсульт після закінчення зміни у відомому супермаркеті Lidl, втім, начальник не поспішав викликати швидку.

В Івано-Франківську в житловому будинку без попередження вимкнули газ та залишили людей без опалення. Причиною послужило те, що у старих вентиляційних шахтах зникла тяга, а значить, люди могли вчадіти.

В останній серії спецпроекту «Туди-сюди» Борис Сачалко розповість, як сірий імпорт та недоотримані податки б’ють по кожному громадянину України.

Головна телевізійна премія України «Телетріумф» повертається. Більше року члени телеакадемії проводили реформування і зміни, а тепер готові представити оновлений варіант національного змагання найкращих ЗМІ та журналістських матеріалів.

Маріупольська громада взялася за встановлення пам’ятника похованому морпіхові. Загиблий Юрій Зайцев родом з Криму, тому рідні начебто відмовилися від нього через участь у війні.

Щоп’ятниці ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, захищаючи Україну. Минулого тижня на Сході полягло двоє українських військових.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 15.02.2018 (22:00)