Випуск від 16.04.2018 (17:30) | 16.04.2018 | 2018

У Харкові 33-річний чоловік виніс із охопленого полум’ям будинку 2-річного хлопчика. Чоловік працював в офісі навпроти та, побачивши пожежу, кинувся на допомогу.

Режим повного припинення вогню знову не діє. У штабі нарахували 59 обстрілів українських позицій та повідомили про одного пораненого.

Велика Британія вже готує свій санкційний удар проти Росії, до якого імовірно потраплять Вексельберг, Дерипаска та Абрамович.

У Єкатеринбурзі за підозрілих обставин помер журналіст, який першим написав про загибель у Сирії кількох сотень російських найманців. Репортер Максим Бородин випав із вікна власної квартири, розташованої на п’ятому поверсі.

Наприкінці березня страшна трагедія сколихнула всю країну: тоді чоловік закатував 2-річну дівчинку до смерті. Дивіться  у нашому сюжеті про розвиток цієї моторошної історії.

У Львові стався медичний скандал у місцевому Охматдиті. Батьки, що привели хворих дітей до педіатра, запевняють — лікарка була напідпитку.

У православних християн розпочався поминальний тиждень, який у народі ще називають «гробки». За церковними звичаями у ці дні заведено прибирати могили рідних та молитися за упокій їхніх душ, але чимало вірян перетворюють цю традицію на пиятику посеред кладовищ.

У другій серії спецпроекту «Сто років потому» журналіст Леонід Канфер розповість, за що століття тому боролись діди, і за що сто років потому вже борються їхні онуки. У цій серії ми дізнаємося про двох легендарних українців із різних таборів.

Надпотужний телескоп TESS планують запустити у космос вже за півдоби. Він шукатиме у галактиці планети, придатні до життя.

Докладніше про ці та інші новини дивітсья у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.04.2018 (22:00)