Випуск від 16.07.2018 (17:30) | 16.07.2018 | 2018

У Гельсінкі, столиці Фінляндії, відбуваються перемовини президентів США та Росії. За планом зустрічі, вони мають за три години обговорити з десяток питань. Це, зокрема, Крим, війна на Донбасі, втручання Росії в американські вибори, конфлікт у Сирії, політика щодо КНДР, торговельні взаємини з Китаєм і скорочення ядерного арсеналу.

У Гельсінкі цю зустріч вже назвали історичною, виходять на вулиці, сподіваючись побачити кортежі та навіть самих лідерів держав. А от українська діаспора у Фінляндії вийшла на мітинг та вимагала від Путіна спинитися.

У ці хвилини в Гельсінкі саме закінчується прес-конференція Трампа та Путіна, де президенти обох держав відповідають журналістам про результати своєї зустрічі.

Кремль має відзвітувати про свою роль у катастрофі літака MH-17 над Донбасом. Із такою вимогою виступили міністри закордонних прав країн Великої сімки.

Щедре на обстріли Хлібне перемир’я у зоні бойових дій не вщухає. За добу окупанти 29 разів гатили в позиції наших захисників.

Із кабінету голови районної адміністрації на лаву підсудних. Сьогодні на Закарпатті обрали запобіжний захід урядникові, який у п’ятницю ввечері збив двох жінок.

Мати закувала в ланцюги власних дітей. Це сталося на Прикарпатті. Доньку жінка припнула до батареї, а сина – до крана у ванній.

Без висновку психолога суддею працювати не можна. Нагадаємо, що за реформою, триває оцінювання усіх суддів. Окрім іспиту на знання права та співбесіди на визначення доброчесності, треба скласти і психологічні тести та поговорити з психологом.

Бібліотека для тих, хто не бачить. Одну зі столичних книгозбірень перетворили на читальню. Там встановили комп’ютери, які збільшують текст для тих, хто має проблеми із зором, а ще завдяки техніці незрячі можуть слухати аудіо версії книг.

Її серце могло спинитися будь-якої миті, але саме ви, глядачі Вікон, врятували її. Молода мама, Ірина, із Хмельниччини, тепер має змогу побачити, як росте її донечка. Вдалося зібрати необхідну суму. Операція пройшла вдало.

Борець зі сміттям. Євген Тригуб, колишній інспектор із благоустрою. На своїй роботі так вразився масштабами сміттєвого лиха, що вирішив створити цілу програму боротьби з ним.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.07.2018 (22:00)