Випуск від 17.01.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 16.01.2019 (22:00)

Хотіли мінімізувати розбіжності, а вийшов скандал. Парламент ухвалив закон про релігійні громади. У ньому прописали, як парафіянам переходити з підпорядкування однієї церкви до іншої. Більшість у залі була «за». Окрім нардепів «парафіян» московського патріархату, вони вже заявили, що вимагатимуть скасування закону.

Крок до примирення. Суд у Польщі визнав неконституційними вислови «українські націоналісти» та «Східна МалоПольща». Ці визначення були вписані в закон про Національний Інститут пам’яті Польщі. Їх іще прозвали «українськими поправками».

Депортована з Росії. Мережу сколихнула новина про жінку, яка називалася українською журналісткою і поливала брудом Україну — російська влада відрядила додому. Прямісінько в руки СБУ.

Сьогоднішня тема в Телепорталі про ваше ставлення до українських поплічників Кремля. Питання звучить так: Чи потрібно позбавляти громадянства сепаратистів?

Тим часом на сході — один поранений український військовий уже від початку доби. Терористи сьогодні тричі прицільно обстріляли позиції Збройних Сил поблизу Пісків на Донеччині.

Із гаслом «чесних – більше» про старт своєї виборчої кампанії заявив кандидат у Президенти України – Анатолій Гриценко. Журналістам показали, як працюватиме його штаб. Невеличкі, скромні кімнати, бо команда тільки-но взялася обживати приміщення. Більшість людей – на волонтерських засадах. Офіційно, у штаті – усього 20-ро. Попереду, каже Гриценко, багато роботи, уже запланував і кілька ділових зустрічей.

12 ополонок у Києві, п’ять у Дніпрі, три у Львові. В Україні активно ладнають місця, де можна буде зануритися на Водохреще. Лише там радять пірнати охочим. Бо і дно перевірене, й у разі потреби  – допомога буде поруч. Сьогодні ж рятувальники показали, що слід робити, якщо ви наважитеся занурюватися наодинці.

Гроші розбрату. Мерія Рима та Католицька церква сперечаються через монети, які туристи кидають у фонтан Треві у центрі італійської столиці. Щороку з дна всесвітньовідомого водограю збирають небагато-немало півтора мільйона євро. Це стало традицією з 1954 року, коли на широкі екрани вийшла романтична комедія з Френком Синатрою «Три монети у фонтані».