Випуск від 18.01.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 18.01.2019 (17:30)

Депортація — тепер за ґрати. 60 днів арешту без права внесення застави. Такий запобіжний захід ухвалив Львівський суд Олені Бойко, яка 4 роки поспіль поливала Україну брудом на російських телеканалах і підтримувала окупацію Донбасу. Днями її депортували з федерації. Буцімто, через проблеми з міграційними документами.

Дипломатичні заяви. Павло Клімкін зазначив, Україна підтримує присутність міжнародних експертів в Азовському морі. Щоправда, лише за певних умов, наголосив міністр закордонних справ. Так він прокоментував заяви з Москви. Там повідомили, готові негайно допустити німецьку комісію в Керченську протоку.

Післясвяткова Рада гуде враженнями про відпочинок. Тиждень депутати попрацювали і знову — перерва. Бо ж це був останній тиждень дев’ятої сесії нинішнього скликання. А тут іще й п’ятниця — традиційний день спорожнілого парламенту. Сергій Єременко нарахував три десятки обранців, замість чотирьохсот п’ятдесяти.

Трампова помста. За годину до вильоту американський президент скасував поїздку третьої особи країни. Ненсі Пелосі – лідерки Демократичної партії та спікерки Конгресу США. Вона вже була майже в аеропорту, коли отримала з Білого Дому листа.

Діалог, який лікує рани. Це назва книги, яку презентував загалові предстоятель української греко-католицької церкви. Презентація переросла у дискусію політиків і представників різних церков України.

Скандал на Волині. Працівник ліцею за пустощі побив шестикласника. У хлопця – обличчя в саднах та моральна травма, нині він оговтується в лікарні. З дітьми, які стали очевидцями побиття, тепер працює психолог. А нападникові в ліцеї вказали на двері і ним займається поліція.

Коли мрії здійснюються. Павлина та Олексій вчаться в інтернаті на Кіровоградщині. Мають проблеми із зором і досі вірять у казку. Вікна взялися за два в одному – відвезли їх на консультацію до медичних світил і подарували найбільшу казку цього сезону.

Ми вже готові повідомити результати вашого голосування в телепорталі. Нагадаю, ми розповідали, як депутати прогулюють сесійні засідання у Верховній раді. Питання звучало так: Чи вважаєте ви себе відповідальним за роботу Ради? Так, це ми її обрали – 19%; ні, це відповідальність партій – 49%; байдуже, депутатство всіх псує – 32%.

Фронтова хроніка. Минулої доби скалками поранило одного вояка. Він у шпиталі, загрози життю немає. Натомість, за даними розвідки, бойовики втратили трьох бійців. Учора ворог здійснив 13 обстрілів. Більшість – на Донецькій ділянці. Лише захисники Пісків під вогонь потрапляли 5 разів. Не минулося і без забороненої зброї. На Луганщині кілька мін 82-го калібру впало поблизу Кримського. Від опівночі і до 18-ї години сьогодні ворог поводився сумирніше. Штаб зафіксував лише 2 обстріли. Минулося без втрат.

По п’ятницях ми традиційно хвилиною мовчання вшановуємо загиблих. За тиждень на передовій поліг один український воїн. Країна має знати імена своїх героїв.