Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Випуск від 18.09.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 18.09.2018 (17:30)

У столиці медичний скандал, який підхопив інтернет. Бригада швидкої приїхала збити температуру дев’ятирічному хлопчику. А зранку на місці уколу його мама побачила хімічний опік, з облізлою шкірою та пухирем. Жінка почала з’ясовувати, як це могло статись.

21 раз бойовики відкривали вогонь по наших позиціях учора, і ще 12 —  від опівночі сьогодні. Знову із забороненого озброєння — 82 мінометами накривали захисників Лебединського, а 120 — гатили по оборонцях Павлополя, це Донеччина.

Сирійські війська збили з російської системи протиповітряної оборони літак своїх союзників. У ваговозі ІЛ-20 загинуло 15-ро російських вояків. У Росії вже встигли в цьому звинуватити Ізраїль. Бо поряд у повітрі якраз перебували ізраїльські винищувачі.

Олега Сенцова висунули на Нобелівську премію миру. Верховна Рада сьогодні проголосувала за відповідну постанову.

Сенцов, якого Росія тримає в колонії за Полярним Колом, голодує вже 128 день. Він вимагає відпустити всіх українських політичних в’язнів Кремля. Інакше голодування не припинить.

Депутати придумали, як оновити «прострочений» Центрвиборчком. У всіх, окрім двох, членів комісії термін повноважень збіг іще влітку 2014-го.

На крупі і воді. У Львові вже п’ять місяців подружжя переселенців із Луганська ніяк не доб’ється своєї пенсії. Якби не підтримка дітей — не мали би чим платити за квартиру та харчі.

У свої 93 роки залишитися без домівки. У візку. І без можливості навіть самостійно їсти. В Одесі онуки продали бабусину квартиру і викинули жінку надвір. Нині вона мешкає в лікарні.

У Німеччині запустили перший у світі поїзд, що рухається завдяки водню.

Світ і справді в активному пошуку екологічних систем енергії. Утім, достоту не усвідомлює загрози. Температура на планеті невпинно зростає. Лише одна цифра торік зафіксували рекордні обсяги викидів головного винуватця потепління — вуглекислого газу. Як ми можемо загальмувати глобальне потепління — у спецпроекті Яни Брензей «Клімат-контроль».

Ми вже готові оголосити результати опитування в Телепорталі.  Чи потерпали Ви від лікарської помилки? Варіанти відповідей: Так, я жертва недбалості — 59%; ні, траплялися лише фахівці — 33%; байдуже, лікуюся самотужки — 8%.