Випуск від 19.04.2018 (22:00)

На Закарпатті селяни розлючені через те, що суд відпустив під домашній арешт 14-річного юнака, якого підозрюють у жорстокому вбивстві товариша. Люди на знак протесту на вісім годин перекрили міжнародну трасу МукачевоРогатин.

У Запоріжжі літня жінка майже три місяці не виходить з квартири, у якій її замкнув син. Щоб не вмерти з голоду, 80-річна жінка просить допомоги у сусідів, які передають їй продукти на мотузці через вікно.

У Києві уламком даху мало не вбило перехожих. За словами очевидців, великий шматок покрівлі торговельного центру травмував двох жінок.

На фронті ворог не перестає бити по українських позиціях із забороненої зброї. Загалом у штабі нарахували 50 обстрілів за минулу добу.

На Донбасі блокуватимуть антиукраїнські телеканали: там стартувала програма із протидії російській інформаційній агресії. Спеціальні системи вже розмістили на лінії розмежувань у Луганській та Донецькій областях.  

Кубинський парламент обрав нового керівника державної ради — ним став колишній віце-президент Мігель Діас-Канель. До цього часу державою з 1959 року керувала родина Кастро.

У Єревані поліція жорстоко затримує протестувальників, які виступають проти призначення колишнього президента Сержа Саргсяна прем’єр-міністром. Зранку активісти намагалися провести сидячий страйк біля будівлі уряду, втім, правоохоронці вдалися до сили.

У 12-річної Даринки з Одещини складна судинна патологія — оперувати треба невідкладно. Однак вже два тижні хірурги безсилі, адже немає необхідних медичних засобів, передбачених держзакупівлею. Зараз лік іде на хвилини, ціна життя дівчинки — 214 тисяч гривень.

У п’ятій серії спецпроекту Леоніда Канфера «Сто років потому» слідами злочинів свого діда Володимира Антонова-Овсієнка пройдеться його онук.  

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 19.04.2018 (17:30)

Дивіться також