Випуск від 20.02.2018 (17:30) | 20.02.2018 | 2018

МОЗ відсторонило від виконання обов’язків ректора медуніверситету ім. Богомольця Катерину Амосову. Її обвинувачують у саботуванні підготовки та зриві проведення незалежного іспиту для стоматологів.

У Києві знайшли рюкзак зниклої студентки медуніверситету Мукадас Насірлаєвої. Пошуки тіла самої дівчини продовжуються.

На Київщині 53-річний чоловік у нетверезому стані почав стріляти у бік сусідського двору, а потім кинув дві гранати. Внаслідок нападу зловмисника двоє людей отримали поранення.

У Сирії внаслідок бомбардувань та обстрілів за одну добу налічують понад 70 загиблих, 20 з яких — діти. Бойовики Асада прицільно били по житлових кварталах у районі Східна Гута поблизу Дамаска.

У Києві проводиться тиха акція: на деревах вздовж вулиці Інститутської люди розвішували паперових янголів на згадку про Небесну Сотню. Після Революції Гідності ця акція проводиться щороку 20 лютого — в день масових розстрілів.

На Міжнародному архітектурному конкурсі у номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» переміг проект українок Ірини Волинець та Марії Процик. Їхня робота стала найкращою серед дев’яти інших, представлених архітекторами з різних країн світу.

Сергій Горбатюк, начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури, заявив, що дванадцять підозрюваних у розстрілі на Майдані ще й досі лишаються на службі. За його словами, МВС їх чомусь не звільняє, а суди відхиляють клопотання слідчих щодо відсторонення підозрюваних.

Герой другої серії спецпроекту «Україна — це Європа» — заробітчанин Юрій Янчишин розповість, як Революція Гідності поділила життя трудового мігранта на «до» і «після».

У Вашингтоні під Білим Домом школярі та вчителі влаштували лежачий протест проти зброї. Вони вимагають суворішого контролю за купівлею зброї у США.

У Міністерстві регіонального розвитку внесли зміни у державні будівельні норми. Відтепер сміттєпроводи у висотках можна не проектувати, а вже існуючі в старих будинках дозволено заварити за згодою мешканців.

Російське модельне агентство поцупило фотографію 11-річної вінничанки Дарини Журбенко, міні-міс 2015, для реклами свого дитячого конкурсу краси. Батьки дівчинки обурені, адже фото доньки вони не продавали та дозволу на використання не надавали.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску. 

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 19.02.2018 (22:00)