Випуск від 20.04.2018 (17:30)

На фронті бойовики застосовували реактивні системи залпового вогню — «гради». Внаслідок ворожого обстрілу з гармати БМП поблизу Кримського загинув один боєць.

Київрада ухвалила рішення про створення музею на Поштовій площі, де було знайдено артефакти Київської Русі. Проектом музею передбачено продовжити археологічні розкопки та ініціювати припинення інвестиційного договору з компанією, яка хоче будувати ТРЦ на Поштовій площі.

На вокзалі австрійського міста Зальцбург сталося зіткнення поїздів, внаслідок якого постраждали 54 людини. Близько п‘ятої ранку локомотив зіткнувся із нічним потягом.

Король Свазіленду Мсваті до свого 50-річчя вирішив зробити собі подарунок та змінити назву країни. Відтепер ця південно-африканська країна буде називатися Королівством Есватіні.

Вченим вдалося покращити природній фермент, який може розчиняти полімер. Він може впоратися із пляшкою або пакетом лише за кілька днів.

У завершальній серії спецпроекту Леоніда Канфера «Сто років потому» ми дізнаємось про те, як історія дідів змінила життя онуків.

Традиційно щотижня ми згадуємо тих, хто загинув, захищаючи Україну. Від минулої п’ятниці загинуло шестеро наших захисніків.

У Запоріжжі 19-річний водій намагався проскочити перехрестя на червоне світло. Але, побачивши патрульних, вирішив здати назад та наїхав на трьох жінок на пішохідному переході.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 19.04.2018 (22:00)