Випуск від 20.06.2018 (22:00) | 20.06.2018 | 2018

Погром, димові шашки, сльозогінний газ – все це у Харківській міськраді. Там сьогодні зранку точилися сутички між активістами, що намагалися потрапити до сесійної зали, та охороною.

Касками по бруківці з вимогою повернути заборговані зарплати. Так намагалися достукатися до урядників кілька десятків шахтарів.

На Луганщині біля села Трьохізбенка на розтяжці бойовиків підірвався місцевий мешканець. Чоловіка ушпиталили зі сколковими ранами ніг.

Міжнародний валютний фонд назвав умови для чергового траншу. Кредитори чекають зміни у Законі про Антикорупційний суд.

У Сполучених Штатах Америки гучний скандал через дітей нелегалів. Неповнолітні сидять у клітках і сплять на підлозі, твердять американські ЗМІ.

Чоловік декілька днів тримав стареньку маму у машині. Зараз бабуся у стані середньої тяжкості у лікарні.

Вирок для викрадачки дитини – 2 роки. Жінка минулої осені поцупила двомісячну дівчинку.

Петро Порошенко підписав закон Про трансплантацію. Вилучення донорського органу людини можливо лише, якщо вона дасть на це дозвіл ще за життя.

Обіцяли іншу роботу, натомість відправили на біржу праці. Місяць тому міністерство охорони здоров’я видало указ про реорганізацію двох столичних медичних закладів.

У Вірменії порушили карну справу проти депутата та корупціонера Григоряна.

Конституційний суд дозволив позбавляти імунітету народних депутатів.

Він так захватився постаттю Степана Бандери, що навіть взяв собі його ім’я. Чоловік із Південної Кореї вивчив українську історію та культуру.

Знайомимо із наступним героєм національного телевізійного проекту «Нові лідери». Колишній учасник АТО без жодного фермерського досвіду має успішний бізнес на полуниці.

Двох п’яних їжаків врятувала німецька поліція їх знайшли на дитячому майданчику. Про їжачків, які ледь тримаються на лапках, правоохоронцям повідомив перехожий.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 20.06.2018 (17:30)