Випуск від 21.02.2018 (22:00) | 21.02.2018 | 2018

Петро Порошенко свідчив на судовому слуханні проти екс-президента Віктора Януковича. Адвокати останнього намагалися поставити провокативні питання Порошенку.

У зоні АТО за останню добу бойовики активно стріляли на Луганському напрямку, де внаслідок обстрілу загинула медсестра та ще один боєць був поранений.

МВФ не дає Україні чергового траншу, в очікуванні на підписання закону про антикорупційний суд. Крім того, МВФ вимагає провести енергетичну реформу — а це означає запровадження ринкових цін на газ для населення.

МЗС оприлюднило невтішну статистику: щомісяця близько ста тисяч українців покидають країну. Володимир Гройсман назвав серед причин втечі українців за кордон корупцію та низькі зарплати.

У Міністерстві освіти та науки запроваджують нову реформу, яку вже випробували на сотні українських шкіл. У нових школах будуть мобільні меблі, нові підручники та принципово нова освітня програма.

Героєм третьої серії спецпроекту «Україна — це Європа» став аналітик Максим Колос. До еміграції його остаточно підштовхнуло народження доньки, і тепер у Польщі він має все, чого бракувало в Україні.

У сирійській Східній Готі триває бомбування: за три дні обстрілів вже загинули майже 200 цивільних, 50 з яких діти. Цей регіон контролюють повстанці, але сили Асада за підтримки Росії намагаються взяти район під контроль.

На Одещині ще одна жертва кору — помер новонароджений малюк, що прожив лише 12 годин. Після експертизи стало відомо, що дитина заразилася ще в утробі матері.

У Миколаєві педагогів попросили написати заяви про відпустки «заднім» числом. Все через те, що немає грошей на оплату карантину, а також на обіцяне підвищення зарплати на 10%.

Американські зірки віддали два мільйони доларів на проведення маршу з вимогою посилити контроль над зброєю. Їх вразив лежачий мітинг під Білим домом, на якому молодь вимагала запровадити суворі перевірки покупців зброї.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 21.02.2018 (17:30)