Випуск від 21.02.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 21.02.2019 (17:30)

Тарифна анархія. В Харкові влада підвищила ціни на проїзд і громада вибухнула протестами. Вартість підскочила до восьми гривень у метрополітені, й до шести — в трамваях та тролейбусах. Активісти обурються — рухомий склад так і лишився нікчемним. Тож через суд спинили подорожчання. Утім, люди й надалі платять більше. Бо вже заплуталися, де скільки коштує проїзд. Тож сьогодні прийшли мітингувати просто під кабінет мера Генадія Кернеса.

Майдан у скорботі. П’ять років тому 21-го лютого 2014-го року під вигуки «Герої не вмирають» та звуки «Плине кача» — на Майдані Незалежності врочисто прощаються з героями Небесної сотні. Кількома годинами раніше силовики полишають урядовий квартал. На виконання постанови Верховної Ради про засудження насильства — й це після трьох кровопролитних діб, сотень убитих, скалічених та поранених. Тієї самої ночі Янукович та деякі високопосадовці тікають з Києва.

Палять шини, захоплюють банки й перегороджують дороги. В Каталонії почався загальний страйк.

Протестувальники заблокували найбільші транспортні артерії та залізничні вокзали. У місті Жирона захопили штаб-квартиру чи не найбільшого банку Іспанії. Акцію влаштували профспілки, повідомивши владу, що обстоюватимуть підвищення мінімальної платні до 1200 євро та скорочення робочого тижня до 35 годин. Утім, на вулиці вийшли із закликами до незалежності Каталонії від Іспанії.

Моторошна пожежа в Бангладеш. Вигорів цілий квартал. 80 людей загинули. У собачій пащі. На Миколаївщині ротвейлер на смерть загриз 27 річну жінку. Ввечері вона прийшла на побачення із чоловіком. Той був із бійцівським псом, якого вигулював без намордника. Під час бесіди — тварина вчепилася жінці в обличчя. Перехожі знайшли її за кілька годин, вже непритомною. Вона стікла кров’ю й померла.

А от у Києві сьогодні відбулося перше судове засідання по суті у справі найвідомішого доґ-гантера — Олексія Свято-гора.

Виборча піраміда. Одного з депутатів України зловили на підготовці фальсифікації президентських виборів. Його імені в СБУ поки не розголошують. Проте — показали фрагменти записів перемов. Судячи з них — фальсифікації готували в багатьох регіонах країни. Координатори домовлялися з організатором, аби поставити до дільниць «своїх» людей. Щоб ті потім — скуповували голоси виборців.

Щороку сотням онко-хворих дітей ніде жити. Вони приїздять з усієї країни на лікування до Інституту раку. Проте, між курсами хіміотерапії — не можуть повернутися додому. Й, змучені лікуванням, мусять шукати прихистку деінде. Щасливцям удається потрапити на Дачу. Це єдиний в Україні будинок, де можуть пожити безкоштовно родини онко-хворих діток. Тож аби місця вистачило всім — доброчинці хочуть звести нову власну Дачу. Це безпрецедентний національний проект і головне — до нього може долучитися кожен.

Пішли в наступ. Українські бізнесмени пишуть для влади нову доктрину економічної безпеки. Домовилися завершити ще до виборів.

Міжнародна відзнака для Президента. Петро Порошенко сьогодні, під час робочого візиту в Сполучені Штати, дістав нагороду «Міжнародний державний діяч» від Ради з питань світових справ Філадельфії. Порошенко заявив, що цю відзнаку вважає визнанням здобутків України.

Підтримка інноваційних технологій. Збереження мізків в Україні, щоб не виїздили за кордон на роботу. І відновлення миру на Донбасі — дипломатичним шляхом.

Помітив ворожий наступ, попередив побратимів і навіть встиг дати відсіч, поки не прибули основні сили.

Фронту — з любов`ю. У Тернопільському професійному училищі майбутні кравчині — на замовлення волонтерів – шиють плащі-накидки для українських захисників. І не просто шиють — а ще й розписують їх віршами. Які пишуть самі і в яких дякують оборонцям. Можна тільки уявити, що відчувають хлопці в окопах, коли знаходять такі послання. Про те, як звичайний одяг можна перетворити на витвір мистецтва і зробити все це — з любов’ю — дивіться.

Так закортіло заміж, що почубилися на чужому весіллі. Дівчата улаштували бійку за букет нареченої.

І вже готові результати вашого голосування в Телепорталі. Нагадаю, на тлі історії з Миколаївщини, де ротвейлер загриз на смерть дівчину, ми запитували вашої думки ось про що. Як гадаєте: Чи потрібно в Україні заборонити собак бійцівських порід? І ось як ви відповіли: так, вони небезпечні — вважають 27 % глядачів, ні, бо справа в господарі — 23 %; ні, але посилити відповідальність — 50 %.