Випуск від 22.03.2018 (17:30)

Верховна Рада зняла з Надії Савченко депутатську недоторканність та дала згоду на її арешт. Крім того, Надії зачитали підозру прямо в приміщенні Ради, а завтра вже має відбутися суд.

На засіданні парламенту Генпрокурор оприлюднив відеозапис, де Надія Савченко обговорювала з Володимиром Рубаном план терористичної атаки на Верховну Раду. Після побаченого депутати майже одностайно проголосували про зняття недоторканності з Савченко.

Українці вперше дізналися про Надію Савченко у 2014 році, коли військову полонили терористи. Тоді відео з першого допиту Надії розлетілося інтернетом та вразило щирими відповідями жінки.

Президент Петро Порошенко вже відреагував на затримання Савченко — він подякував українським спецслужбам за роботу. Володимир Гройсман також підтримав рішення Верховної Ради.

Екс-президентові Франції Ніколя Саркозі слідчі офіційно висунули обвинувачення. Саркозі закидають незаконне отримання грошей на виборчу кампанію 2007 року.

Мешканці російського містечка Волоколамська вчинили бунт через масове отруєння школярів. Причина в тому, що на сміттєвому полігоні, розташованому неподалік міста, стався потужний викид газу.

У Чехії на хімічному заводі стався потужний вибух, внаслідок якого загинуло щонайменше шестеро людей. Правоохоронці поки що не називають причини вибуху.

На Донеччині під час уроку фізкультури раптово помер 11-річний школяр. Хлопчик колись переніс онкозахворювання, тож за показаннями не повинен був займатися.

У 6 серії спецпроекту «Любі друзі» Дмитро Литвиненко розповість про ту частину відносин України з Польщею та Угорщиною, де немає проблем, де думають про майбутнє, а не про минуле. Поки політики сваряться через історію, бізнес запрошує українців на роботу.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 21.03.2018 (22:00)