Випуск від 22.03.2018 (22:00) | 22.03.2018 | 2018

Верховна Рада зняла з Надії Савченко депутатську недоторканність та дала згоду на її арешт. Крім того, Надії зачитали підозру прямо в приміщенні Ради, а завтра вже має відбутися суд.

На засіданні парламенту Генпрокурор оприлюднив відеозапис, де Надія Савченко обговорювала з Володимиром Рубаном план терористичної атаки на Верховну Раду. Після побаченого депутати майже одностайно проголосували про зняття недоторканності з Савченко.

На Донеччині під час уроку фізкультури раптово помер 11-річний школяр. Хлопчик колись переніс онкозахворювання, тож за показаннями не повинен був займатися.

Народний депутат Володимир Парасюк бурхливо відреагував на прохання охорони Верховної Ради перевірити його речі металошукачами. Відповідний закон з перевірки всіх без винятку відвідувачів парламенту самі ж депутати і прийняли кілька днів тому.

Українські військові затримали бойовика, що воював на боці терористів. Ним виявився 39-річний уродженець Єнакієвого, що пішов на передову виключно заради грошей.

Будівлю Верховної Ради підсвітили червоним світлом на знак об’єднання зусиль усього світу у боротьбі з туберкульозом. Україна вперше долучилася до такої міжнародної акції.

У Києві відбувся національний конкурс «Благодійна Україна», на якому «Янголами добра» нагороджували доброчинні організації, волонтерів та меценатів. Спеціальну відзнаку конкурсу за інноваційність підходів отримала Українська біржа благодійників.

У 6 серії спецпроекту «Любі друзі» Дмитро Литвиненко розповість про ту частину відносин України з Польщею та Угорщиною, де немає проблем, де думають про майбутнє, а не про минуле. Поки політики сваряться через історію, бізнес запрошує українців на роботу.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 22.03.2018 (17:30)