Випуск від 22.05.2018 (17:30) | 22.05.2018 | 2018

У Борисполі шестеро людей померло, отруївшись сурогатним алкоголем. Троє чоловіків і жінок випивали не з пляшок, а з каністри. Потім їм зробилося зле.

У харківській школі понад 30 учнів звернулося до медиків після розпорошення у будівлі невідомої отрути. Майже всіх відправили до лікарні із запамороченнями та кволістю.

Уранці окупанти обстріляли українські позиції 10 разів, це сталося о 4 ранку. Поблизу Станиці Луганської торохкотіли гранатомети та великокаліберні кулемети.

60-ти річна мешканка Зайцевого дістала поранення учора ввечері. Цей населений пункт вже котрий день поспіль знаходиться під вогнем великого калібру.

С плакатами до стін Адміністрації Президента на підтримку Олега Сенцова прийшли небайдужі українці, серед яких багато режисерів. Мирний протест назвали «Досить сидіти».

Уже другий тиждень беж житла та власних речей живуть люди, які постраждали через зсув на Закарпатті. Тони ґрунту посипались на їхні оселі з кар’єру.

Потужне виверження на Гавайях вже призвело до аварійної зупинки електростанції. Розпечена лава Кілауеа підступилася до підприємства, що виробляє чверть енергії острова.

65 людей загинуло від несподівано різкого підвищення температури в Пакистані. Термометр показує +44 градуси.

В Одесі 70-ти річна жінка зносить до своєї квартири сміття: пляшки, коробки тощо. Все це вже навіть не поміщається у її хаті. Вона перегородила вхід до осель сусідам.

Бабуся зустріла свій 71-й день народження в небі. На Дніпропетровщині жінка, прикута до інвалідного візка, стрибнула з парашутом.

У Саудівській Аравії пасажирський літак довелося садити без переднього шасі. Екіпаж аеробусу виявив несправність в небі і попросив екстреного приземлення.

Організація зміцнює сім’ї, аби ті не руйнувалися, а діти не зростали в інтернатах. Для цього працюють з батьками, які опинилися у складних обставинах. Зараз робота організації під загрозою.

До Дніпровської обласної лікарні імені Мечникова доправили контейнер із медичним обладнанням. Він прибув із Денвера, штат Колорадо.

Єлизавета II завітала на найбільшу в Європі виставку квітів. Її вже понад 100 років влаштовують на території Королівського шпиталю Челсі.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 21.05.2018 (22:00)