Новини за 23.01.2018 | 23.01.2018 | 2018

На Сході України за минулу добу випало до 50 см снігу. Зранку для вантажного транспорту закрили трасу з Харкова на Бахмут. У поліції закликають не планувати в регіоні будь-яких поїздок.

У Києві через значне похолодання розгорнули 30 пунктів обігріву, з яких 19 працюватимуть цілодобово. Вже відсьогодні можна відігрітися в приміщеннях ЖЕКів, лікарень та територіальних центрів.

Польська телекомпанія TVN випустила сюжет про неонацистів та їхні зібрання у різних містах країни. У Польщі, що сімдесят років тому потерпала від дій Третього Рейху, вивішують портрети Гітлера та “зигують”. Офіційна влада вже засудила такі зібрання.

На півдні Туреччини та півночі Сирії стався новий військовий конфлікт: турецька армія увійшла на прикордонні сирійські території та розгорнула кампанію проти корінного населення курдів. Останні вже протягом кількох десятиліть борються за право бути окремою державою.

Швейцарію засипало снігом: вже вдруге за сезон гірськолижний курорт Церматт відрізаний від світу. Усі дороги заблоковані, адже на них постійно сходять снігові лавини, багато готелів залишилися ще й без світла.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило страхітливу статистику: від початку року на кір захворіли 2084 українці. Серед хворих — понад 1300 діти, є й троє загиблих.

У багатьох європейських країнах за відмову від вакцинації карають законом. Наприклад, у сусідній Угорщині без щеплень лише 1% відсоток населення, а батьків, які свідомо не вакцинують дітей, можуть оштрафувати та навіть позбавити батьківських прав.

Восени під вінець піде ще одна онука британської королеви. Принцеса Євгенія, донька третього сина Єлизавети, оголосила про заручини із бойфрендом Джеком Бруксбенком.

Гелікоптером до Дніпра доправили двох поранених поліцейських у Бердянську, які напередодні отримали скалкові поранення. В лікарні імені Мечникова на поранених вже чекали хірурги: найтяжчого хворого після обстеження відправили на операцію.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 23.01.2018 (17:30)