Випуск від 23.02.2018 (22:00) | 23.02.2018 | 2018

З літа 2017 року у Парламенті лежить законопроект про хімічну кастрацію педофілів, що значно посилює відповідальність за сексуальне насилля проти дітей. Фахівці кажуть, що документ може значно вплинути на ситуацію, посилаючись на міжнародний досвід.

Євросоюз припинив фінансування проектів із розбудови західних кордонів України та вимагає повернути кошти. Будування нових пунктів пропуску мали б закінчити ще три роки тому, але Україна провалила всі строки.

У Кривому Розі нацгвардійці під час відзначення річниці звільнення міста від фашистських загарбників пройшлися із радянськими прапорами. Окрім того, техніка, яку використовували у параді, була прикрашена червоними зірками.

За перші десять днів чинності нового закону за кордон не пустили 25 тисяч батьків, які заборгували своїм дітям аліменти. Також 21 тисячу батьків позбавили права керувати авто, а 6 тисяч оголосили в розшук.

Двадцять молодих художників боротимуться за здобуття п’ятої ювілейної премії PinchukArtCentre. Вони представлятимуть різні куточки України та різні погляди на життя.

СБУ заявляє, що замовлення підпалити приміщення закарпатської спілки угорців надійшло з Росії. Українські спецслужби затримали двох найманців, які 4 лютого кинули у вікно угорського культурного центру коктейль Молотова.

Традиційно закінчуємо п’ятницю хвилиною мовчання. За тиждень на Донбасі загинуло четверо українських військових та ще один помер у лікарні.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 23.02.2018 (17:30)